Podívejte se na první trailer na nové Toy Story 4. Woody se v něm vrací s novou hračkou
, /

Podívejte se na první trailer na nové Toy Story 4. Woody se v něm vrací s novou hračkou

Podívejte se na první trailer na nové Toy Story 4. Woody se v něm vrací s novou hračkou

Zní to téměř neuvěřitelně, ale první díl legendárního animovaného filmu Toy Story: Příběh hraček z dílny studia Pixar se v kinech promítal už před třiadvaceti lety. Následovala další dvě pokračování a na příští rok je připraven již čtvrtý díl, na který nyní Disney, pod které Pixar i celá série Toy Story patří, vydalo první trailer.

Fanoušci kultovního Toy Story se mohou těšit na shledání starých známých hrdinů, respektive hraček v čele s Woodym a Buzzem Rakeťákem, které však letos doplní jeden úplně nový hrdina, Forky. Kovboj Woody se totiž se svými kumpány přestěhoval k novému dětskému majiteli Bonniemu, který si některé své hračky vyrábí sám.

„Jako většina lidí jsem i já předpokládal, že Toy Story 3 byl konec příběhu. A byl to konec Woodyho příběhu s Andym. Ale stejně jako v životě, každý konec má i nový začátek. Woody je nyní v novém pokoji, s novými hračkami a novým dítětem, což je něco, co jsme dosud neviděli, a otázky, jaké by to vlastně bylo, se staly začátkem zábavného příběhu, který stojí za to prozkoumat,“ říká ke čtvrtému pokračování Příběhu hraček režisér Josh Cooley.

Tvůrci proto vymysleli i novou hračku, která doplní již známé podezřelé. Forky je ručně vyrobená hračka z plastové lžičkovidličky, který je přesvědčen o tom, že mezi ostatní hračky vůbec nepatří. Hlas mu v Toy Story 4 propůjčí komik Tony Hale.

Hráči PlayStationu 4 se dočkali. Populární česká hra Beat Saber dorazí na PSVR koncem listopadu

České studio Beat Games dnes oznámilo to, na co čekali všichni hráči, kteří hrají na PlayStationu a ve virtuální...

„Svět Toy Story je postaven na myšlence, že všechno na světě má svůj účel. Účelem hračky je, být tu pro své dítě. Ale co s hračkami, které jsou vytvořeny z jiných objektů? Forky je hračka, kterou si Bonnie vytvořil z jednorázové lžičkovidličky, takže čelí krizi. Chce naplnit svůj účel, ale nyní mu byl svěřen nový účel, být hračkou,“ doplňuje režisér Cooley.

Premiéra Toy Story 4 je naplánována na léto 2019.