Podívejte se do nového coworkingu Business Link v pražských Holešovicích
, /

Podívejte se do nového coworkingu Business Link v pražských Holešovicích

Podívejte se do nového coworkingu Business Link v pražských Holešovicích

V České republice, zejména pak v Praze, rostou poslední dobou coworkingové prostory jako houby po dešti. Nejsou to ani tři týdny, co jsme vás informovali o plánovaném vstupu amerického giganta WeWork do Prahy, který otevře vlastní coworkingový prostor poblíž Národní třídy, a už je tady vstup dalšího zahraničního hráče.

V pražských Holešovicích totiž nově otevřel svoji pobočku polský coworking Business Link. Ten v nové kancelářské budově Visionary, na které se architektonicky podílel známý architekt Jakub Cigler, zabral pro start tři patra o celkové ploše 4 500 m2, na kterých nabízí flexibilní pracovní prostor, sdílené a privátní kanceláře, devět teras, plně vybavené kuchyňky, prádelnu, venkovní multifunkční hřiště nebo běžeckou dráhu na střeše.

„Jídelní prostory jsou inspirovány různými venkovními newyorskými lokalitami, včetně newyorského parku High Line a Brooklynským mostem. Jako hlavní značící prvek pro jednotlivé části kanceláří byly použity barvy. Růžová a modrá pro konferenční místnosti, červená pro breakout zóny, šedá pro knihovnu, světle modrá pak byla použita pro relaxační místnosti a relaxační zóny,“ říkají provozovatelé Business Link.

Podívejte se, jak to uvnitř vypadá:

Lokalita: Holešovice – Praha, Česká republika
Datum dokončení: 2018
Velikost: 4 500 m2
Architektura kampusu: Jakub Cigler Architekti