Avast otevřel v Brně kanceláře ve stylu Silicon Valley. Podívejte se, jak to uvnitř vypadá
, /

Avast otevřel v Brně kanceláře ve stylu Silicon Valley. Podívejte se, jak to uvnitř vypadá

Avast otevřel v Brně kanceláře ve stylu Silicon Valley. Podívejte se, jak to uvnitř vypadá

Česká technologická společnost Avast, vyvíjející stejnojmenný antivirový software a bezpečnostní produkty, nedávno otevřela nové brněnské kanceláře pro svůj zhruba 400členný výzkumný a vývojový tým, skládající se ze softwarových vývojářů a bezpečnostních expertů. Prostory o ploše 8 000 metrů čtverečních se nachází na čtyřech patrech kancelářské budovy Vlněna a jejich součástí jsou například tělocvična, odhlučněné místnosti, knihovna, hudební místnost nebo relaxační a herní zóna.

Během stavby, na které se podílelo architektonické studio VRTIŠKA • ŽÁK, byl také kladen důraz na environmentální, sociální i ekonomické udržitelnosti a to zejména díky použití technologií šetrných k životnímu prostředí.

Expertka na AI Kriti Sharma: Umělá inteligence je nejdůležitější technologie našich životů

Má za sebou pozoruhodnou kariéru, byť jí před pár měsíci bylo teprve 30 let. Kriti Sharma pochází z Indie, kde...

„Česká republika má mnoho talentovaných inženýrů a je domovem předních světových technických univerzit. S nimi uzavíráme aktivní partnerství, díky nimž můžeme najímat vysoce schopné spolupracovníky do našich vývojových a výzkumných týmů. Naši brněnskou pobočku považujeme v rámci Avastu za důležité centrum výzkumu a vývoje, kde pracuje téměř 400 českých softwarových inženýrů, bezpečnostních expertů a IT specialistů, kteří jsou hnacím motorem našich inovací po celém světě,“ říká Vince Steckler, výkonný ředitel Avastu.

„Jsme hrdí na své české kořeny a technologickou expertízu, kterou jsme si díky nim vybudovali, takže nyní můžeme chránit lidi po celém světě. Chceme dál růst a Česko bude i nadále hrát důležitou roli v naší náborové strategii. Pro nás, coby globální společnost, je rovněž velmi důležité mít srovnatelné standardy pro všechny naše zaměstnance po celém světě a já jsem velice hrdý na to, že brněnské prostory byly upraveny podle našich dalších vlajkových kanceláří, jako je naše sídlo v Praze nebo v San Franciscu,“ dodává Steckler.

Lokalita: Brno, Česká republika
Datum dokončení: 2018
Velikost: 8 000 m2
Design: VRTIŠKA • ŽÁK