Český emailový klient eM Client je nově k dispozici i pro Mac
, /

Český emailový klient eM Client je nově k dispozici i pro Mac

Český emailový klient eM Client je nově k dispozici i pro Mac

Už přes 10 let působí na globálním trhu česká společnost eM Client Inc. vyvíjející pro operační operační systém Windows vlastní emailový klient: eM Client. V průběhu let se aplikace díky svému modernímu uživatelskému rozhraní, rychlosti a dodatkovým funkcím jako PGP a S/MIME šifrování, integrovanému chatu pro komunikaci s kolegy nebo jednoduché integraci s Gmailem a iCloudem vypracovala ve stálice trhu a pro uživatele Windows se stala častou náhradou například za nativní Microsoft Outlook. Ostatně aplikaci celosvětově používá přes 1,1 milionu uživatelů.

Nyní má za sebou eM Client, u jehož zrodu stáli Michal Bürger společně s Filipem Navarou, Liborem Grafnetrem a Jerrym Jevornickým (mimo jiné zakladatelem české služby Spaceknow analyzující satelitní snímky), za sebou další důležitý milník. em Client totiž zatím v beta verzi míří na počítače s operačním systémem macOS.

Populární výukový portál Khan Academy je oficiálně v češtině a to včetně více než 250 cvičení a 200 videí

Už přes 11 let funguje oblíbený vzdělávací projekt Khan Academy, jehož cílem je zdarma poskytovat vysoce kvalitní...

„eM Client pro Mac obsahuje veškerou funkcionalitu jako verze pro Windows, což z něj dělá jednu z nejzajímavějších dostupných e-mailových aplikací na macOS. eM Client pro Mac není jen klonem verze pro Windows, ale je provázaný s macOS způsobem, jakým byste to očekávali. To se týká například využití standardních notifikací operačního systému a dalších integrací se systémem. Je třeba zdůraznit, že se stále jedná o Beta verzi. Přestože prošla důkladným interním testováním a nezanedbatelné množství našich beta testerů ji již používá nějakou dobu v reálném nasazení, tak může stále obsahovat chyby a nemůžeme garantovat její 100% spolehlivost. Stále je před námi ještě spousta práce, ale i tak věříme, že dokážeme případné problémy rychle vyřešit a již brzy vydat finální verzi,“ komentují novinky tvůrci aplikace.

Vzhledem k tomu, že aplikace je ve stavu beta verze, tvůrci zároveň upozorňují na chyby, na které uživatelé s největší pravděpodobností narazí. Jedná se například o chybně umístěné ovládací prvky, špatné velikosti písem, místy zpomalený běh aplikace nebo nefunkční S/MIME šifrování.

Beta verzi eM Clientu pro Mac lze zdarma stáhnout zde.