S tímto nástrojem si lze za pomoci jednoduchého přetahování vytvořit vlastní šablonu emailu
, /

S tímto nástrojem si lze za pomoci jednoduchého přetahování vytvořit vlastní šablonu emailu

S tímto nástrojem si lze za pomoci jednoduchého přetahování vytvořit vlastní šablonu emailu

Oblíbený zahraniční server Designmodo, který je známý pravidelnou publikací článků týkajících se designu a vývoje převážně webových produktů, ale také svými nástroji pro tvorbu webu, vydal další novinku. Konkrétně se jedná o nástroj Postcards, kterým lze vytvořit za pomocí jednoduchého přetahování design emailové šablony, přizpůsobený pro většinu zařízení a emailových klientů.

V samostatné webové aplikaci, kterou není nutno stahovat, je k dispozici více než 70 prvků, ze kterých můžete vybírat a postupně z nich šablonu tvořit. Ať už jde o nejrůznější boxy, celé předpřipravené hlavičky, moduly s tlačítky pro sdílení na sociálních sítích či tlačítka pro přechod na určenou webovou stránku.

Steve Jobs po mně chtěl, ať odložím vlastní svatbu, říká tvůrce kultovních her Doom a Quake John Carmack

O Stevu Jobsovi, vizionáři a spoluzakladateli nyní nejhodnotnější společnosti světa Apple, se veřejně ví, že...

Všechny prvky jsou připraveny tak, aby fungovaly takřka na jakémkoliv zařízení a v jakémkoliv prohlížeči, jak na mobilu, tak na desktopu. Každému prvku lze také měnit barvu či využít sadu různých písem z Google Fonts. Exportovat je možné do jednoho ze známých nástrojů pro tvorbu emailových kampaní, jako například MailChimp, Campaign Monitor nebo přímo WordPress.

Po vytvoření celé šablony v přehledném editoru si ji je možné prohlédnout v náhledu na desktopovém i mobilním zařízení, včetně optimalizace pro displeje retina. Postcards je v základu zdarma s omezenými funkcemi, pro zpřístupnění všech nástrojů je nutné zaplatit 149 dolarů (3 246 Kč) za rok pro jeden osobní projekt nebo 199 dolarů (4 336 Kč) za neomezenou komerční licenci.