Seznam.cz představil úplně novou podobu svého zpravodajského portálu Seznam Zprávy
, /

Seznam.cz představil úplně novou podobu svého zpravodajského portálu Seznam Zprávy

Seznam.cz představil úplně novou podobu svého zpravodajského portálu Seznam Zprávy

Zpravodajský portál Seznam Zprávy, za kterým stojí česká internetová jednička Seznam, se dnes představil v kompletně novém kabátu. V souvislosti s novinkou v podobě rychlého, neustále aktualizovaného zpravodajství, které doplní již stávající hlavní obsah v podobě jednotlivých publicistických pořadů, se totiž Seznam rozhodl portál kompletně redesignovat.

Nový formát „Stalo se“ tak bude na homepage chronologicky zobrazovat kontinuální proud původních materiálů, aktuální ohlasy reportérů z terénu, videa, textové zprávy či ohlasy a grafiky ze sociálních sítí. Web nově zároveň nabídne nové interaktivní online reportáže a měl by i zdůraznit video názory uživatelů.

Michal Illich a jeho nový projekt Zuri: Letadlo budeme mít dříve, než bude rozšířená dálnice do Brna

Blog.cz, Testomato, reklamní systém, který dlouhá léta poháněl Sklik od Seznam.cz, nebo konference WebExpo. To...

„Inovované Seznam Zprávy nám umožní, abychom jednotlivé informace nabízeli v časové ose a posílili tak rychlost a vnímání aktuálnosti zpravodajství. Nová podoba je první krok, již brzy nabídneme uživatelům například vylepšený zážitek při sledování videa, které je pro náš portál klíčové,“ říká ředitel divize Zpravodajství a TV Jakub Unger.

Produktový manažer týmu Zprávy a Televize Honza Průša k tomu dodává:

„Nový web jsme připravili tak, aby byl maximálně rychlý, otevřený a umožňoval redaktorům reagovat na události okamžitě a prakticky odkudkoli. Mezi posty a články budeme navíc vkládat i nejzajímavější video názory našich čtenářů.“

V souvislosti s rozsáhlými změnami portál v nové podobě také nabídne online reportáže, prostřednictvím kterých mohou lidé minutu po minutě sledovat vývoj aktuálního dění. K důležitějším událostem a speciálním zpravodajským projektům pak budou vznikat i mikrostránky, jako například v případě speciálu Zvláštní vyšetřování, zaměřující se na financování politické strany SPD Tomia Okamury.