Online supermarket Rohlik.cz rozšíří nabídku potravin Marks & Spencer o 650 položek
, /

Online supermarket Rohlik.cz rozšíří nabídku potravin Marks & Spencer o 650 položek

Online supermarket Rohlik.cz rozšíří nabídku potravin Marks & Spencer o 650 položek

Potravinový eshop Rohlik.cz umožnující zákazníkům online objednání a následné doručení potravin až domů, oznámil novinku, která potěší zejména fanoušky prémiovějšího potravinového sortimentu. Od dnešního dne totiž Rohlik.cz svoji nabídku začíná postupně obohacovat o další Marks & Spencer položky v podobě vesměs trvanlivých potravin a nových příchutí stávajícících produktů. Do konce června tohoto roku pak eshop plánuje přidat až 650 nových položek této britské značky.

Rohlik.cz už sortiment Marks & Spencer nabízí od loňského roku s tím, že dle zakladatele Rohlik.cz Tomáše Čupra, patří právě produkty Marks & Spencer k tomu nejprodávanějšímu co eshop nabízí a objevují se až ve 40 % všech nákupů.

Filip Horký: V Seznamu mám velkou volnost, člověk si ale nikdy nesmí myslet, že je dobrý

Filip Horký se za poslední léta stal jedním ze symbolů nové generace českých novinářů. Záhy po maturitě se...

„Naši zákazníci si prémiovou značku Marks & Spencer opravdu oblíbili, objevuje se ve 40 % všech nákupů. Je pro nás proto potěšením oznámit, že se Rohlik.cz dohodl s Marks & Spencer i na další spolupráci. Zákazníci se mohou těšit až na 650 produktů, které se v nabídce Rohlíku postupně objeví do konce června​​ 2018,“ komentuje rozšíření spolupráces s Marks & Spencer zakladatel Rohlik.cz, Tomáš Čupr (foto nahoře)

Marketingová manažerka Marks & Spencer Helena Vyhnánková dodává…

„Několikaměsíční spolupráce s Rohlik.cz nás utvrdila v tom, že jsme si vybrali partnera s vysokým standardem. Jsme rádi, že se výrobky Marks & Spencer těší tak velké oblibě a lidé si je mohou objednat pohodlně online přímo domů. Věříme, že rozšířením sortimentu nejen potěšíme věrné zákazníky, ale oslovíme i nové cílové skupiny.“