Kryptozvasty.cz: nový český online pořad, který učí základy blockchainu a kryptoměn
, /

Kryptozvasty.cz: nový český online pořad, který učí základy blockchainu a kryptoměn

Kryptozvasty.cz: nový český online pořad, který učí základy blockchainu a kryptoměn

O kryptoměnách je v posledních pár měsících slyšet na každém kroku, ať už v negativním či pozitivním smyslu. Většina lidí, dokonce i investorů, ale často netuší, jak vůbec technologie blockchainu, která za kryptoměnami stojí funguje, a existuje jen málo důvěryhodných a ucelených udrojů, které problematiku vysvětlují. A přesně to se zaměřila dvojice Martin Luňák a Karel Vosyka s novým zábavným pořadem Kryptozvasty.cz.

Ten se snaží každých 14 dní ve 30 minutách přinést shrnutí toho, co se stalo v kryptoměnové komunitě a zároveň edukovat diváky v souvisejících technologiích. V prvních třech dílech tak dvojice probírala základy blockchainu, představila Bitcoin a technologii, která za ním stojí nebo rozebírala těžbu kryptoměn a zda je vůbec těžba profitabilní pro méně náročné uživatele.

Český startup Twisto začal u své karty nabízet 3% slevu na zahraniční platby a cestovní pojištění zdarma

Je tomu přibližně půl roku, co karlínský platební startup Twisto nabízející svým uživatelům funkce jako...

Kryptozvasty.cz nabízí veškerá videa zcela zdarma a sledovat je je možné přímo na webu, případně na kanálu YouTube. Jeden ze spoluzakladatelů, Martin Luňák, působí jako obchodní ředitel ve Future Mining, jenž se zaměřuje na dodávku hardware a správu výkonných počítačů pro těžbu kryptoměn, do kterých zároveň mohou investoři napřímo vložit peníze, a to až do celkové kapacity 1 miliardy korun.

Druhý spoluzakladatel, Karel Vosyka, naopak stojí za jednou z největších kryptoměnových komunit v Česku AGaS (Altcoinoví Gambleři a Spekulanti) s více než 9000 členy a také placenou skupinou AOGaS (Altcoinoví Opravdoví Gambleři a Spekulanti), které poskytují podrobné informace o nových i stávajících kryptoměnách a ICO. Druhá zmíněná navíc umožnuje neveřejný předprodej ICO.

Sledovat přístí díl Krypto Žvástů můžete již 29. dubna, prozatím je k dispozici archiv tří dosavadních dílů.