Mall spustí koncem letošního roku vlastní internetovou televizi. Povedou ji Záhoř a Kuchynka ze Stream.cz
, /

Mall spustí koncem letošního roku vlastní internetovou televizi. Povedou ji Záhoř a Kuchynka ze Stream.cz

Mall spustí koncem letošního roku vlastní internetovou televizi. Povedou ji Záhoř a Kuchynka ze Stream.cz

V listopadu minulého roku přišel Seznam.cz, respektive jeho internetová televize Stream, o dvě klíčové postavy stojící za jejími programy. Konkrétně šlo o šéfproducenta Lukáše Záhoře a producenta Milana Kuchynku, kteří v Seznamu působili několik let a měli na svědomí seriály jako Kancelář Blaník, Autobazar Monte Carlo nebo filmový thriller Pěstírna.

V Mall Group, které vede Jakub Havrlant, v pozadí s investory Petrem Kellnerem, Patrikem Tkáčem a Danielem Křetínským, nyní postupně toto duo rozjíždí svoji vlastní internetovou televizi, která by měla spatřit světlo světa již koncem letošního roku. Z Mall Group se tak stává takový český Amazon, který se do své vlastní produkce videoobsahu vrhnul již před lety.

Zakladatel Uberu chystá novou kryptoměnu, do které sám investuje miliony dolarů

Jeden ze zakladatelů přepravního startupu Uber se pouští do nezvyklého segmentu, který pro své fungování...

Michal Kuchynka, jeden z producentů, k tomu dodal, že mimo české tvorby se internetová televize nebude bránit také seriálům a evropské tvorbě, která by mohla uspět i na jednom ze sedmi zahraničních trhů, kde Mall Group také působí.

„Mall chce být blíž svým zákazníkům. Snažíme se zjednodušit a zpříjemnit jim život, což se propisuje nejen do nákupního procesu, ale odpovídá tomu i koncept vlastní internetové televize. Chceme, aby s námi lidé mohli trávit více času, který nebude jen o nakupování, ale i o zábavě. Navíc mám radost z toho, že do toho jde s námi zrovna Lukáš Záhoř a jeho tým. Líbí se mi na nich, že si dokážou jít vlastní cestu,“ dodává Jakub Havrlant, CEO Mall Group

Mall Group v loňském roce překročilo obrat 17 miliard korun. Skupina má pod sebou kromě Mall.cz nebo eshopu s elektronikou CZC.cz, také dětský obchod Prodeti.cz nebo síť eshopů Vivantis, zaměřující se především na zdraví a krásu.

Foto: Mall Group