Česká platforma pro sportovní výsledky Livesport chystá v Praze další setkání pro vývojáře
, /

Česká platforma pro sportovní výsledky Livesport chystá v Praze další setkání pro vývojáře

Česká platforma pro sportovní výsledky Livesport chystá v Praze další setkání pro vývojáře

Pražská technologická společnost Livesport, která již jedenáct let vyvíjí stejnojmennou webovou a mobilní aplikaci pro zprostředkování sportovních informací z celého světa pro více jak 75 milionů uživatelů, chystá další tematické setkání. To má být určeno pro vývojářskou sféru a nadšence do technologií.

Aktuální Livesport Talk, který se uskuteční 5. dubna v prostorách nového sídla firmy Aspira Business Centre v Praze, v Nový Butovivích od 18:00 do přibližně 21:00. Jednotlivé přednášky pak budou vypadat takto:

Pět technologií aneb jak testovat komplexní kód, když mockování není odpověď

O první téma se postará Pavel Cvetler, šéf webového a mobilního týmu. Mluvit bude o tom, jak v Livesportu, který svým mobilním uživatelům rozešle miliardy notifikací měsíčně, dokáží testovat různé technologie najednou a přitom se vyhnout tzv. flaky testům.

Elon Musk a tvůrce seriálu Westworld vytvořili inspirativní video zachycující příběh rakety Falcon Heavy

Je tomu již měsíc, kdy Elon Musk se svým vesmírným startupem SpaceX na oběžnou dráhu úspěšně vyslal raketu...

Jak vytvářet produkt pro fanoušky z celého světa

Druhým tématem bude provázet Jan Tomeš, product owner v týmu FlashScore. Prozradí, jak při vývoji novinek v Livesportu zohledňují specifika různých zemí. Vedle toho by měl také nastínit způsob, jak přesvědčit různorodé sportovní fanoušky, že tato služba je právě pro ně.

Pohled do zákulisí: jak vyvíjet ve webovém týmu

O poslední téma se postarají Lukáš Jeschke a Lukáš Komárek, weboví vývojáři v týmu FlashScore. Ti mají publiku přiblížit, jak vypadá vývoj projektu a co obnáší vydání nějaké novinky a úpravy, popřípadě s čím se při tom musí potýkat.

O přestávkách mezi jednotlivými panely je mimo jiné volná diskuze a prostor určený k networkingu. Registrace jsou stále otevřeny (ZDE) a všichni, kteří se zaregistrují, mají vstup na tento v pořadí pátý Livesport Talk zcela zdarma. Dva návštěvníci akce také budou mít možnost získat vstupenky na letošní konferenci WebExpo, která proběhne tradičně v Praze.