Seznam.cz na svém novém kanálu Televize Seznam chystá vlastní olympijské zpravodajství

Seznam.cz na svém novém kanálu Televize Seznam chystá vlastní olympijské zpravodajství

, /
Seznam.cz na svém novém kanálu Televize Seznam chystá vlastní olympijské zpravodajství

Televizní kanál českého internetového giganta Seznam.cz pod názvem Televize Seznam, který byl oficiálně spuštěn před necelým měsícem, chystá v rámci pořádání 23. zimních olympijských her v jihokorejském Pchjongčchangu své vlastní olympijské zpravodajství.

Takzvaný Korejský speciál má počínaje dnešním dnem do 20. února nabízet denně od 21:00 magazín pokrývající obecné olympijské zpravodajství, původní reportáže, rozhovory s vybranými sportovci a živé vstupy z fanouškovských táborů. Co se týče olympiády jako takové, veškeré výsledky pak mají být průběžně doplňovány na webu Seznam Zprávy.

SpaceX úspěšně zvládlo testovací let dosud největší rakety Falcon Heavy a poslalo Teslu k Marsu

Raketa Falcon Heavy společnosti SpaceX má za sebou velký den. V úterý ve 21:45 středoevropského času úspěšně...

Celým studiovým magazínem mají provázet Tomáš Vzorek, Oliver Sálus a Lucie Hrdličková včetně reportéra Petra Pravdy, které bude jednotlivé sportovní disciplíny zkoušet a představovat divákům.

Na obrazovkách se mají objevit i speciální hosté, jako například bývalí hokejisté Petr Nedvěd a Dominik Hašek, snowboardista Jan Zajíc, bývalá akrobatická lyžařka Nikola Sudová a několik dalších, nejen sportovních osobností.

Olympijsky naladěn je i Mall.cz

Další výraznou českou společností, která se bude svým způsobem angažovat v dění letošního zimních olympijských her, je i e-shop Mall.cz. Ten například chystá různé slevy na vybrané zboží a otevírá v Brně vlastní tematický park Mall.cz Park, kde bude připraven zejména sportovní program pro fanoušky včetně televizních záznamů z jednotlivých disciplín.

Foto: Seznam.cz