Apple otevře v sobotu ve Vídni první rakouský Apple Store
, /

Apple otevře v sobotu ve Vídni první rakouský Apple Store

Apple otevře v sobotu ve Vídni první rakouský Apple Store

Technologický gigant Apple na tuto sobotu chystá událost, kterou bezesporu potěší všechny své středoevropské zákazníky, a to včetně těch českých. V hlavním městě Rakouska, ve Vídni, totiž americká společnost otevře vůbec první rakouský Apple Store, který budou zcela určitě vítanou alternativou právě i pro české zákazníky, zvyklé navštěvovat doposud nejbližší Apple Store v německých Drážďanech.

Dvoupatrový obchod, který se po designové stránce nese v tradičním minimalistickém Apple duchu, se konkrétně nachází na známé vídeňské Kartner Strasse mezi katedrálou svatého Štěpána a Vídeňskou státní operou, s tím, že k oficiálnímu otevření dojde tuto sobotu v 9:30 ráno.

Česká hra Kingdom Come: Deliverance překonala 8 dní po vydání milion prodaných kusů

Pravděpodobně historicky nejrozsáhlejší česká hra Kingdom Come: Deliverance od pražského vývojářského studia...

Během otevírací premiéry pak dle informací Applu bude v obchodě k dispozici 150 zaměstnanců, kteří dohromady mluví 40 jazyky. Zákazníci se zde pak kromě možnosti nakupovat libovolné Apple produkty a příslušenství budou moct pravidelně účastnit různých vzdělávacích workshopů zaměřených na fotografování, programování, vývoj aplikací, hudbu, umění a design.

„Už se nemůžeme dočkat toho, až se se staneme součastí tak pulsujícího města, jakým Vídeň je. Apple Kartner Strasse přinese společně s produkty, servisem a vzdělávacími programy to nejlepší z našeho celého ekosystému. Každý je vítán k tomu aby se u nás zapojil, vzdělával a objevil svoji kreativitu,“ řekla Angela Ahrendts, víceprezidentka retailu v Applu