Tato nová aplikace vám umožní vyzkoušet si nanečisto obchodování s kryptoměnami
, /

Tato nová aplikace vám umožní vyzkoušet si nanečisto obchodování s kryptoměnami

Tato nová aplikace vám umožní vyzkoušet si nanečisto obchodování s kryptoměnami

Od doby, kdy světlo světa spatřil první vytěžený Bitcoin, uběhlo již takřka 8 let. Dnes se hodnota kdysi jediné kryptoměny posunula na hranici 14 tisíc dolarů, vznikly tisíce jiných měn a celá technologie se pomalu dostává mezi investory i do klasického byznysu. I tak se ovšem mnoho lidí kryptoměn a investic do nich bojí, byť mohou začít i s několika desítkami či stovkami korun.

S tímto problémem chce zábavou formou pomoci aplikace Bitcoin Flip, která umožňuje virtuální obchodování s kryptoměnami, konkrétně s Bitcoinem, Ethereum, Litecoinem, Dash či Ripplem – dvě poslední zmíněné se snaží o revoluci na trhu s platbami a směnou financí. Aplikace je napojena na reálná data a do začátku dostanete k obchodování 5000 dolarů.

České CDN77 a SuperHosting Zdeňka Cendry loni překročily tržby ve výši 400 milionů korun

Internetový podnikatel Zdeněk Cendra je v českých kruzích známý především pro svůj byznys s webhostingem...

Obchodovat lze jak za plnou cenu, tak za pomocí až pětinásobné finanční páky. Své výsledky pak můžete sledovat 24 hodin denně  a porovnávat se s ostatními v celosvětovém žebříčku. Hra momentálně nemá žádné reklamy a není jinak zpoplatněna – jediné co je v ní vidět jako jistá forma reklamy je zobrazení několika partnerů pro obchodování za reálné peníze a také možnost zakoupení dalších 5000 dolarů ve virtuální měně za 0,99 centů.

Stahovat můžete pro iOS nebo Android.