Díky tomuto startupu si můžete online navrhnout vlastní originální krabice pro váš produkt
, /

Díky tomuto startupu si můžete online navrhnout vlastní originální krabice pro váš produkt

Díky tomuto startupu si můžete online navrhnout vlastní originální krabice pro váš produkt

Všichni, kteří rozjíždí svůj obchod s nejrůznějšími výrobky, řeší balení, do nichž by své produkty zabalili. Někteří si na estetiku obalů příliš nepotrpí a je jim lhostejné, jak bude výrobek vnímám po komplexní vizuální stránce zákazníkem, jiní se snaží box navrhnout tak, aby byl co nejatraktivnější. A právě na tento segment prodejců míří startup Packhelp, který umožňuje tvorbu vlastních designů krabicových obalů.

Tento varšavský startup se specializuje na výrobu krabic a obalů na zakázku, na čemž by nebylo nic neobvyklého, protože takové zaměření má řada firem, nicméně výhodou Packhelp, který se nově dostal i do České republiky, má být oproti konkurenci možnost objednat si malý počet kusů, poměrně rychlé dodání a online grafický editor.

Přepravní startup Taxify expanduje do australského Sydney a hlásí přes 100 tisíc řidičů

Původně estonskému přepravnímu startupu Taxify se v letošním roce skvěle daří, alespoň co se týče expanze, do...

Packhelp totiž nabízí objednávky začínající na 30 kusech s doručením do dvou týdnů, přičemž je možné si krabice a obaly navrhnout rovnou v internetovém editoru. Ten podporuje i 3D technologii, což může uživatelům značně ušetřit čas a zjednodušit tvorbu. Vedle toho nabízí také aplikaci s rozšířenou realitou, kde lze vidět krabici v reálném prostoru.

Co se týče produktového portfolia, Packhelp nabízí tři základní varianty: poštovní krabice, klopové krabice a produktové boxy. První varianta, kterou je možné vybrat v bílé nebo šedé lepence, se hodí zejména na lahve a minimální cena za 30 kusů včetně poštovného se pohybuje v rozmezí 24 až 190 eur (cca 620 až 4 900 korun).

Zájemce si také může zvolit klopové krabice, které jsou určené zejména pro kurýry, jelikož díky svému materiálu dokáží zamezit i horšímu zacházení. Ty stojí v rozmezí od 117 po 276 eur (cca od 3 000 po 7 200 korun) za nejnižší objednávku. V rámci produktových krabic, jež se od základu prezentují kreativnějším dojmem a hodí se především pro drobné věci od kosmetiky po sladkosti, se ceny pohybují v rozmezí od 49 až 90 eur (cca 1 300 až 2 300 korun).

Všechny modely jsou nabízeny v různých velikostech a také s různými doplňky, od kterých se cena odvíjí (bližší informace přímo na oficiálních stránkách).

Důraz na expanzi po Evropě

Packhelp, který původně začínal v Polsku, již od března letošního roku působí ve všech zemích Evropské unie, na což podle Konrad​a Kwiatkowského,​ ​marketingového ředitele​, klade startup velký důraz. Snahu za co nejlepším evropským pokrytím dokazují i nové jazykové mutace webu, kam se řadí jak čeština, tak i španělština, italština a francouzština.