Apple údajně vyvíjí novou verzi sluchátek AirPods, která má být představena příští rok
, /

Apple údajně vyvíjí novou verzi sluchátek AirPods, která má být představena příští rok

Apple údajně vyvíjí novou verzi sluchátek AirPods, která má být představena příští rok

Ať už máte na bezdrátová sluchátka AirPods od Applu názor jakýkoliv, nelze jim upřít jednu věc – pokročilou a uživatelsky přívětivou technologii, díky které není sluchátka nutné párovat s Bluetooth a pouhým otevřením krabičky se takřka ihned sesynchronizují s jakýmkoliv Apple zařízením. Už delší dobu se ovšem spekuluje o tom, zda se Apple tato sluchátka, která byla představena před rokem, v blízké době chystá aktualizovat.

A vypadá to, že jsme k tomu opět blíž. Uznávaný analytik s vazbami na poměrně solidní zdroje Ming Či-Kuo z tchajwanské firmy KGI Securities očekává, že nové, v pořadí druhé generace bezdrátových sluchátek AirPods, se dočkáme již v druhé polovině příštího roku. Nelze však zatím očekávat, že přinesou výrazné změny.

S pomocí tohoto bezplatného bota lze během několika vteřin najít vhodného angel investora

Asi pro každý startup, který má za sebou budování první verze svého produktu a kouká po investici, je těžké...

Podle Kua by se měly aktualizovat zejména vnitřnosti sluchátek, které by měly být menší, čímž by potenciálně dávaly prostor dalším komponentům. Nijak zásadně by se neměl měnit ani vzhled, což na druhou stranu nemusí být problém, jelikož existuje několik firem (jako například BlackPods), které AirPods alespoň přebarví.

Na rok 2018 se také chystá uvedení speciální krabičky na AirPods, jež nebude vyžadovat nabíjení skrze kabel, ale bude se dobíjet bezdrátově. Tento krok přijde zejména z toho důvodu, že Apple vyvinul dedikovanou dobíjecí plochu AirPower, na které bude možné současně nabíjet jak iPhone, tak i hodinky Apple Watch a právě zmíněnou krabičku. Ta by měla přijít v prvním čtvrtletí příštího roku.

Foto: Apple Newsroom