Na konferenci v Praze se objeví Jordan Belfort, legendární „Vlk z Wall Street“
, /

Na konferenci v Praze se objeví Jordan Belfort, legendární „Vlk z Wall Street“

Na konferenci v Praze se objeví Jordan Belfort, legendární „Vlk z Wall Street“

V první polovině března příštího roku se v prostorách pražského Top Hotelu ukáže Jordan Belfort, legendární filmový a knižní „Vlk z Wall Street“, který se v devadesátých letech zviditelnil tím, že teprve v 26 letech vydělal přes 50 milionů dolarů za pouhý jeden rok obchodováním s takzvanými „penny stocks“, tedy akciemi firem o hodnotě méně než 1 dolar.

Díky jeho motivačním schopnostem si tak přišel na slušné jmění, které si dokázal svým osobitým způsobem užívat. Jak se ale říká, všechno jednou končí a ke konci 90. let byl Belfort obviněn z praní špinavých peněz a podvodů s cennými papíry, za které strávil 22 měsíců ve věžení – poté mu bylo vyměřeno odškodné postiženým klientům ve výši 110 milionů dolarů.

Rohlik.cz začíná doručovat nákupy do osobních boxů

Tuzemská jednička v oblasti eshopů s potravinami Rohlik.cz představuje novou službu, která mu dovolí zacílit na...

Ty stále splácí, právě díky prodeji knihy, práv na film či konferencemi. 10. března se na jedné z nich v rámci světového tour objeví, konkrétně v Top Hotelu Praha, kde bude mluvit o týmové práci, efektivním prodeji a produktivitě. Lístky lze v přeprodeji pořídit již za 2990 korun, s tím, že ty nejdražší VIP, které obsahují i osobní setkání s Belfortem, vyjdou v přeprodeji na téměř 15 tisíc. Kupovat je lze na oficiálních stránkách akce, kterou pořádá Prosperity Factory.

V rámci pražského vystoupení Belfort představí i svoji druhou knihu, kterou chce v Praze oficiálně pokřtít a kterou dostane každý z účastníků jako pozornost. Prosperity Factory se dle svého vyjádření pro server Ihned.cz k Jordanu Belfortovi dostalo prostřednictvím sesterské společnosti, která mu vydává knihu na Slovensku.