Podívejte se na sérii instruktážních videí, které Apple vypustil pro příchod iOS 11 na iPad

Podívejte se na sérii instruktážních videí, které Apple vypustil pro příchod iOS 11 na iPad

, /
Podívejte se na sérii instruktážních videí, které Apple vypustil pro příchod iOS 11 na iPad

Apple již několikrát veřejně deklaroval, že iPady ve spojení s mobilním operačním systémem iOS dokáží v mnohých věcech plnohodnotně nahradit počítače, minimálně tedy PC. Samozřejmě existují výjimky, které jablečné tablety tak efektivně nezvládnou, a stále je početná řada uživatelů, která tento přístup Tima Cooka (CEO Applu) příliš nechápe. Tak či tak, marketingově to Apple velmi dobře zvládá, což opět dokazuje.

Cupertinská společnost vypustila na YouTube další videokampaň, respektive sérii šesti spotů o délce necelé minuty, která ukazuje novinky v iOS 11. Zároveň uživatelům vysvětluje, jak je efektivně ovládat.

Podívejte se na finální podobu nového telefonu od tvůrce Androidu, který jde do prodeje

Je to sotva týden, kdy jsme se zmiňovali o tom, že Andy Rubin, jenž má na svědomí prvotní verzi mobilního systému...

Právě nejnovější generace iOS pod označením 11 má změnit pohled lidí na to, jak vnímají práci na iPadech, jelikož disponuje funkcemi a vlastnostmi, díky kterým se i seriózní činnosti, tradičně vykonávané na počítačích, stávají proveditelné i na nových iPadech Pro, popřípadě „levnější“ původní variantě.

Jak funguje dock:

Jak ovládat aplikaci Files:

Jak využívat multitasking:

Jak skenovat, podepisovat a posílat dokument:

Jak pracovat s Apple Pencil:

Jak na gesta:

Co přináší nový iOS 11, který přijde v září?

Již nyní je možné si stáhnout různé beta verze tohoto systému a vyzkoušet novinky na vlastní kůži. Ti, kteří toho o iOS 11, jenž přijde v září s novým iPhonem, příliš neslyšeli, se mohou podívat na řadu videí demonstrujících veškeré vlastnosti. Například i na přehled, který vytvořil server 9to5Mac:

Foto: Reprofoto, YouTube