Toto jednoduché rozšíření vám vrátí původní design Twitteru

cc

Před pár dny prošel Twitter poměrně znatelným redesignem, který nahradil čtvercové prvky za kulaté (bubbly) a změnil několik dalších, ne tolik výrazných věcí, nicméně řada uživatelů se shoduje, že nový look této sítě není úplně ideální. Naštěstí pro ně však takřka během pár hodin vzniklo jednoduché a fungující řešení Twitter Debubbler.

alza

Přečtěte si takéAlze zavedení bitcoinů vygenerovalo během pár týdnů miliony Kč

Twitter Debubbler je prakticky rozšíření pro vyhledávač Chrome, které je bezplatné a jakmile je nainstalováno, ihned zobrazuje desktopové uživatelské rozhraní Twitteru v původním provedení.

twitter_oldvsnew

„Před“ a „po“ redesignu

I když je vysoce pravděpodobné, že si uživatelé jedné z nejoblíbenějších sociálních sítí dnešní internetové doby na tuto změnu zvyknou, mohou alespoň využít možnosti pomalé aklimatizace. Rozhodně to není poprvé, co lidé na změny – co se týče redesignu sociálních médií – reagují vcelku negativně. Nový kabátek dostaly mimo jiné i oficiální mobilní aplikace.

Foto: Twitter Blog

Od roku 2016 píše pro CzechCrunch o technologiích, zábavním průmyslu, byznysu i designu. Spolupodílí se na řízení redakce a stará se o sociální sítě. To vše z historického srdce Moravy.