Pražský startup LidskaSila.cz spouští novinku, která nabídne úklid a další služby firmám

Po posledních loňských informacích, že pražský startup LidskaSila.cz zavádí noční úklidy a vstupuje do něj prostřednictvím své investiční firmy Ondřej Tomek s investicí ve výši 24 milionů korun, přichází tato poměrně mladá firma s další novinkou.

Na základě rostoucích poptávek se vrhá na úklid firem, kde kromě samotného úklidu nabídne i catering, drobné opravy jako jsou výměna žárovek a zámků či revize topení a klimatizací. Úklidy budou provádět jen proškolené dámy, které prošly speciálním výcvikem, mají hodnocení nad 4,5 bodu a s firmou již dlouhodobě spolupracují.

vit

Přečtěte si takéBývalý šéf Mall.cz Vít Endler investoval do ecommerce slovenského startupu Virtooal.com

Jak služba, která byla na úvod spuštěna pro Prahu funguje, vysvětluje Robert Vojáček, spoluzakladatel a CEO LidskaSila.cz:

„Jednou z největších výhod je, že klienty nenutíme k dlouhodobé smlouvě. Naopak mají možnost flexibilních objednávek dle svých potřeb. K tomu nabízíme nově i drobné opravy a revize např. klimatizací. Což patří mezi nejčastější potřeby menších kanceláří.”

lsfirma

Ke konci minulého roku měla LidskaSila.cz přes 350 aktivních dam na úklid, měsíčně generuje nad 1,5 milionu korun v tržbách a po nové investici valuace startupu dosahuje na vyšší desítky milionů korun.

Spoluzakladatel CzechCrunche, nadšenec do byznysu, designu, kryptoměn, cestování a nejrůznějších technologií.

CzechCrunch News

Nenechte si utéct zásadní zprávy!

Přihlašte se k pravidelnému odběru novinek ze světa technologií a startupů.