Podívejte se do nových kanceláří české vývojářské firmy Ackee v Karlíně
, /

Podívejte se do nových kanceláří české vývojářské firmy Ackee v Karlíně

Podívejte se do nových kanceláří české vývojářské firmy Ackee v Karlíně

Pražská vývojářská společnost Ackee, která patří k nejvýraznějším českým technologickým firmám na poli vývoje mobilních aplikací, se nedávno se svým 50ti členným týmem přestěhovala z původních kanceláří v pražských Dejvicích do zbrusu nového, stylového sídla v karlínském Danube House.

A takhle to vypadá uvnitř…

„K letošnímu stěhování z Dejvic do Karlína se firma rozhodla především z kapacitních důvodů. Za své nové sídlo si společnost zvolila nejvyšší patro v karlínském Danube House. K dispozici má 500m2 s terasou a výhled od Žižkovské veže po Pražský hrad. Exkluzivitu prostoru podtrhuje výška stropu, která dosahuje v nejvyšším bodě přes 8 metrů.
“Špičatý tvar budovy nám připomíná, co jsme pro naše klienty – technologická špička. To se nám líbilo,” dodává s úsměvem poslední ze tří zakladatelů, Dominik Veselý.

Jak by měla vypadat ideální spolupráce s investorem z pohledu CEO

Zakladatel a CEO vyhledávače slev Skrz.cz, Petr Kováčik, sepsal zajímavý blogpost na téma, jak by měla ideálně...

Interiér byl vytvořen na míru podle architektonického návrhu studia VZ Architekti, který schvalovalo nejen vedení, ale i zaměstnanci firmy. Nechybí v něm proto mezi “ajťáky” populární stolní tenis, houpačka, relaxační prostory, tiché zóny nebo místnost s jukeboxem a šipkami pojmenovaná výstižně Non-stop. Dominantu celého prostoru tvoří pět obřích písmen A C K E E, která jsou zakomponována jako funkční části interiéru“.

Lokalita: Danube House – Karlín, Praha 8
Datum dokončení: 2017
Velikost: 500 m2
Design: VZ architekti
Fotky: Tomas Hercog