Tesla otevřela nový showroom, který je mnohem dostupnější českým zákazníkům

Tesla otevřela nový showroom, který je mnohem dostupnější českým zákazníkům

, /
Tesla otevřela nový showroom, který je mnohem dostupnější českým zákazníkům

Tesle se opět podařilo o kus blíže přiblížit českým a slovenským zákazníkům. Automobilka Elona Muska totiž otevřela další evropský showroom ve Vídni, který se zároveň stává vlajkovou lodí všech rakouských prodejen. Velkým plusem pro Čechy a Slováky je možnost se domluvit bez potíží česky. Post odborného prodejce totiž zastává český specialista na elektromobily.

Nový vídeňský showroom se nachází na ulici Herrengasse 3 v samotném centru. Tímto umístěním se značně zlepšuje přístupnost pro veřejnost, protože původní showroom okupoval městskou periférii. Uvnitř samotné prodejny se mohou návštěvníci těšit na přehlídku současné produkce.

Facebook má plány se stát novým Netflixem. Začíná jednat s televizními producenty

Není tajemstvím, že sociální síť Facebook začíná hlouběji pronikat do sféry audiovizuálního obsahu. Sám Mark...

Lze tam najít vozidla Model S, Model X a v příštím roce také cenově přístupnější Model 3. Do budoucna bude možné i přímé vyzvednutí nového vozu z této prodejny, nikoliv z kompletačního střediska v Nizozemsku, jako je tomu dosud.

Nejen, že se showroom nachází poměrně blízko Česku a Slovensku, ale také má ve svých řadách českého zástupce. Je jím Dominik Hasala ze společnosti ELECTRIC PARK, specialista na elektromobily a znalec této revoluční automobilky. Zájemcům tak může ve svém rodném jazyce poradit s čímkoliv, co se týká nejnovějších iniciativ Tesla Motors.