S tímto nástrojem si můžete během několika minut vytvořit interaktivní byznys plán

S tímto nástrojem si můžete během několika minut vytvořit interaktivní byznys plán

, /
S tímto nástrojem si můžete během několika minut vytvořit interaktivní byznys plán

Ať už zrovna rozjíždíte startup, jste těsně před prvním kolem financování nebo máte firmu, která běží dlouho a chcete trochu změnit svoji strategii, určitě jste si prošli tvorbou nějaké formy business plánu, který by měl potencionálním investorům a partnerům odpovědět na nejzákladnější otázky ohledně záměru, který vytváříte.

Bohužel nejrůznějších často dost pochybných šablon je mnoho a určit správnou formu, která by člověka, který plán čte, zaujala, je o to složitější. S tím může pomoci služba jako Bizplan od uskupení Startups.co – ta nabízí v jednoduchém editoru postupnou tvorbu jednotlivých sekcí plánu tak, aby zapadl do předpřipravené šablony a dal se z něj vygenerovat tisknutelný nebo interaktivní výsledek.

Podívejte se, kolik zaplatí noví majitelé elektromobilů Tesla za dobíjení na Superchargerech

Prestiž v podobě vlastnictví vozu Tesla byla až do dnešního dne okořeněna o možnost bezplatného nabíjení...

Upravovat lze texty, obrázky, vytvářet tabulky, grafy, zanášet finanční výsledky a automaticky počítat jednotlivé sloupce mezi sebou pro tvorbu pětiletého finančního plánu a nebo si vše dokonce propojit s účetním systémem a úkoly, které lze přímo v aplikaci postupně odškrtávat. Všechny tyto nástroje jsou pak dostupné pro týmovou spolupráci a přímo do nástroje je možné pozvat přímo i potencionální investory, kteří si mohou jednotlivé sekce proklikat.

Nástroj bohužel nenabízí žádné bezplatné období a začíná rovnou na placených plánech v cenách od 19 do 49 dolarů za měsíc. Cena se odvíjí od počtu uživatelů a spravovaných společností, pro které plány tvoříte.

Bizplan mimo jiné momentálně boduje na populárním portálu Product Hunt, kde se během jediného dne dostal mezi top produkty.