Je tu další ročník Startup Summitu, kde se představí hvězdy z firem jako Kiwi.com, Liftago nebo GoodAI
, /

Je tu další ročník Startup Summitu, kde se představí hvězdy z firem jako Kiwi.com, Liftago nebo GoodAI

Je tu další ročník Startup Summitu, kde se představí hvězdy z firem jako Kiwi.com, Liftago nebo GoodAI

Říjen je již v plném proudu a to znamená příchod tradiční, v pořadí páté, konference Startup Summit. Ta se bude odehrávat v prostorách pražského City Toweru a opět nabídne množství zajímavých informací o rozvíjející se sféře startupů. Organizátorem akce je opět server Tyinternety.cz se záštitou hlavního města Prahy a vládních institucí.

Letošní ročník, který se bude konat ve dnech 26. a 27. října, má být zaměřen především na prohloubení spolupráce mezi startupy, korporacemi a městy. Místo za mikrofonem bude patřit nejen předním českým hráčům se zajímavými přednáškami o konkrétních oblastech, ale také Martinu Veselovskému z DVTV, který bude celou akci moderovat.

Caara.cz: český startup, který chce nabídnout online prodej ojetých vozů s ověřením stavu

Ojetých vozů se v České republice prodá ročně okolo 600 tisíc. Mnoho lidí dává přednost starším automobilům z...

Slovo dostane například Oliver Dlouhý, zakladatel celosvětového vyhledávače letenek Kiwi.com, Ondřej Krátký, tvůrce alternativní taxislužby Liftago, Viktor Fischer z investiční skupiny Rockaway Capital, CEO české umělé inteligence GoodAI Marek Rosa a mnoho dalších. Chybět nebude ani populární bavič Kazma nebo primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová. Jak tomu bývá zvykem, všichni zúčastnění budou nakloněni networkingu a různým debatám.

Program je rozdělen na dva bloky – Startup Summit, kde bude mezi hlavní témata spadat problematika startupů a korporací, a Smartup Summit, jenž se bude věnovat problematice chytré městské infrastruktury. Uvedené bloky na sebe budou navazovat, s tím že pro kombinaci obou je třeba investovat 7 tisíc korun (12 tisíc za VIP vstup). Možné jsou pochopitelně i samostatné vstupy, kdy jeden přijde na 4500 Kč (7,5 tisíce VIP).

Podrobnější informace o této dvoudenní konferenci, kde je mediálním partnerem i náš magazín, jsou dostupné na oficiálních webových stránkách.