Tenhle startup umožňuje rezervaci nejlepších hotelových apartmá s platbou na splátky

Tenhle startup umožňuje rezervaci nejlepších hotelových apartmá s platbou na splátky

, /
Tenhle startup umožňuje rezervaci nejlepších hotelových apartmá s platbou na splátky

Podobně jako oblíbený startup a stejnojmenná aplikace, HotelTonight, která umožňuje jednoduchý booking hotelů v mnoha destinacích, včetně Prahy, propojených se službami reálného člověka, který je schopný poradit nebo zařídit maličkosti, vznikl nedávno i další projekt, který se zaměřuje na tak trochu jinou specifickou oblast. Na luxusnější ubytování.

Startup s názvem Suiteness totiž v rámci svých služeb zobrazuje pouze ta nejlepší hotelová apartmá, s jejich přímou cenou. Vybírat tak lze od menších pokojů s oddělenou ložnicí, až po obrovské několikapatrové penthousy za tisíce dolarů za noc. Služba je momentálně dostupná pouze v Londýně a několika amerických městech jako New York, Los Angeles, Las Vegas nebo Miami.

Tesla potvrzuje nákup firmy na instalaci solárních panelů za více než 2,6 miliard dolarů

V polovině června jsme informovali o tom, že se Tesla Motors chystá koupit jednu z firem, kterou kdysi pomohl shodou...

Nejlevnější pokoje se standardně pohybují v cenách od 120 do 150 dolarů za noc, s tím, že ty zajímavější někde na pětinásobku, což logicky přináší jeden z potencionálních problémů – služby Suiteness jsou finančně nedostupné mnoha běžným uživatelům. Startup si tak řekl, že pro pokrytí širšího počtu zákazníků zavede možnost zabookování dražších pokojů s platbou ve formě měsíčních splátek.

Splatit celou částku lze během 3 až 12 měsíců, s tím, že při nejkratší době a splnění podmínek je splátka bez jakéhokoliv navýšení. V až ročním období pak začíná úrok na 10 %. Jde tak o snahu přiblížit luxus, například při různých speciálních příležitostech, i jinak běžným lidem. Kromě toho slibuje 1% příspěvek z každé rezervace na charitativní účely.

Startup jako takový ovšem není úplnou novinkou, jeho první kroky sahají až do roku 2014, kdy vznikl v kalifornském Oaklandu a momentálně prochází dalším kolem známého akcelerátoru Y Combinator.