Do týmu českého vývojářského studia STRV se připojil Matt Monday, bývalý manažer Applu a ESPN
, /

Do týmu českého vývojářského studia STRV se připojil Matt Monday, bývalý manažer Applu a ESPN

Do týmu českého vývojářského studia STRV se připojil Matt Monday, bývalý manažer Applu a ESPN

Česká technologická firma STRV posiluje svůj obchodní tým a s tím rozšiřuje řady o Matta Mondaye, osobnost, která zastávala post manažera v americké mediální společnosti ESPN a také se podílela na aktivitách s Googlem, Microsoftem či Applem. Nyní se stává součástí tohoto vývojářského studia a setrvávat bude na pobočce v New Yorku jako business development manažer.

Matt Monday není ve sféře mobilních aplikací žádným nováčkem. Své angažmá získal například v roce 2008 u samotného Applu, kde měl následující dva roky na starosti tým, jenž se zabýval výběrem promovaných aplikací v App Store. Dále má také na svědomí zajímavou platformu Karma Store, která funguje na bázi propojování charitativních organizací s dárci.

Tesla potvrzuje nákup firmy na instalaci solárních panelů za více než 2,6 miliard dolarů

V polovině června jsme informovali o tom, že se Tesla Motors chystá koupit jednu z firem, kterou kdysi pomohl shodou...

Předtím, než započal svou kariéru u STRV, působil jako produktový manažer v mediálním gigantu ESPN a staral se o implementaci jejich aplikací do chytrých hodinek a herních konzolí. Pro českého tvůrce webových a mobilních aplikací, který má svůj byznys směřovaný především na Spojené státy, bude rozhodně značným přínosem.

Spoluzakladatel a CEO STRV, David Semerád, dodává:

„Dlouhodobě se snažíme získávat klienty z řad nejlepších amerických startupů, což se nám daří i díky spolupráci s předními inkubátory, jako je 500 Startups nebo Y Combinator. Věříme, že s Mattem se nám bude dařit získávat inovativní projekty, které budou pracovat s nejmodernějšími technologiemi, jako je augmented nebo virtual reality.“

K tomu sám Monday doplňuje:

 „Připojil jsem se k STRV, protože je vnímám jako průkopníky rychlého a kvalitního vývoje, a přesně po těchto řešeních je nyní v USA velká poptávka. Mobilní aplikace jsou tím, co dělá z telefonů chytré. A chytrým řešením a službám ve spojení se šikovnými vývojáři patří budoucnost.“