V Praze a Brně se představí bývalý softwarový inženýr Applu a Googlu Kemar Newell

Prostory karlínské centrály STRV

Zajímavého hosta si na další, pravidelné setkání Silicon Valley Insight, přivzalo české vývojářské studio STRV. Ve čtvrtek 23. června, se totiž v novém vývojářském sídle společnosti v pražském Karlíně, představí vývojář a podnikatel Kemar Newell, který dříve působil na pozici softwarového inženýra ve společnostech Apple a Google a nyní se věnuje své nové mobilní aplikace FLIP.

Ta umožňuje uživatelům si mezi sebou prodávat limitované edice již nošených „sneakers bot“ a mimo jiné si nedávno prošla nejprestižnějším startupovým inkubátorem Y Combinator. Jeho vystoupení se tak zaměří jednak na zkušenosti z inkubátoru, ale dostane se i na to, co jej vedlo k tomu, odejít z finančně z lukrativních pozic v Googlu a Applu a vhrnout se do vlastního podnikání.

strv-kancelare_main

Přečtěte si takéPodívejte se do nových kanceláří STRV v Karlíně

Pražské vystoupení Kemara začne 90 minutovým moderovaným chatem a Q&A. Poté bude pro účastníky otevřeno 7. patro kanceláří STRV, kde se nachází Scrollbar. Tam bude připravené točené pivo a večeře od Ordr.cz, a to vše v ceně vstupenky.

Následující den, tedy v pátek 24. červena se pak Kemar přesune do Brna, kde bude připraven totožný program. Cena vstupenek pro Silicon Valley Insight v Praze je 199 Kč, v Brně 99 Kč. Registrace nutná přes Eventbrite zde.

flip

app

1200x628-location-Facebook

Zakladatel CzechCrunche, fanoušek technologií, cestování a architektury.