Tohle je další projekt, který si půjde pro 7 milionů korun na investiční platformě Fundlift

Fundlift

Je to jen několik týdnů, co se rozjel první tuzemský equity crowdfunding portál Fundlift, a už se na něm podařilo protočit takřka 4,5 milionů korun, během jediného týdne, a to pouze mezi dvěma projekty – sítí restaurací Burrito Loco a tech firmou EnLog. Na minulý týden byla slíbena pecka, se kterou nikdo nepočítal, v podobě 15 milionové emise pro investici do rozvozového startupu Rohlik.cz Tomáše Čupra. Díky nespecifikovaným problémům se ovšem projekt objeví pravděpodobně až v příštích 14 dnech.

Mezitím nechce Fundlift vypadat prázdně a tak na platformu již tuto středu pustí zaběhlou, 18letou společnost, Isoline, která vyrábí a prodává tekuté dopňky stravy pro převážně sportovce ve speciálních plastových lahvích s patentovaným uzávěrem. Isoline bude chtít na serveru získat 7 milionů korun a v emisi nabízí 7 % roční zhodnocení na 4letý dluhopis.

soundcloud_app_1

TipTwitter investoval 70 milionů dolarů do populární hudební služby SoundCloud

Fundlift si ihned po startu vydobyl trochu nepřízně svých uživatelů tím, že nedokázal vypustit slíbenou investici do Rohliku, a vypadá to, že takové problémy nenastaly poprvé, protože závisí na mnoha, z jejich strany neovlivnitelných faktorech. Doufejme tedy, že tentokrát se již vše povede jak má.

isoline

Spoluzakladatel CzechCrunche, nadšenec do byznysu, designu, kryptoměn, cestování a nejrůznějších technologií.