Motejlek.com opouští investor Ondřej Tomek. Zpět ho získávají Motejlek a Skočdopole

Motejlek.com opouští investor Ondřej Tomek. Zpět ho získávají Motejlek a Skočdopole

, /
Motejlek.com opouští investor Ondřej Tomek. Zpět ho získávají Motejlek a Skočdopole

Zhruba v polovině května jsme informovali o tom, že původní zakladatel zpravodajského serveru Motejlek.com, Mirek Motejlek, a jeho společník Petr Skočdopole, opouštějí účast na projektu díky neshodám s investorem Ondřejem Tomkem, který vlastnil 34 % společnosti a byl u jejího růstu. Nyní se v pozadí odehrálo několik dalších zásadních změn.

Ondřej Tomek totiž z projektu vystoupil a svůj podíl oprodal – podle oficiálních zpráv dokonce s několikanásobným zhodnocením. Vlastnictví serveru Motejlek.com tak znovu přechází na jeho původního zakladatele, který na něm pracoval takřka 8 let. Server jako takový ovšem zanikne a nadále bude fungovat pouze pod novou značkou MotejlekSkocdopole.com.

Tesla se již za několik měsíců chystá oficiálně spustit svoji obrovskou továrnu na baterie

Netřeba zmiňovat, že Elon Musk, který stojí za vedením Tesla Motors a pomohl vyjednat zajímavý obchod s...

V souvislosti s tím se chystá dvojice majitelů založit i novou společnost, kde bude Petr Skočdopole oficiálně figurovat jako společník. Dobré zprávy navíc přichází i pro předplatitele, kteří dlouhodobě nedostávali, díky neshodám, plnohodnotný obsah – na nový server jim bude nejenže převedeno členství, ale zároveň prodlouženo o dobu, kdy obsah nebyl pravidelně dodáván, informují přímo Motejlek a Skočdopole.

Zda to bude mít nějaké další navazující komplikace nebo výhody prozatím specifikováno nebylo. Dá se ale předpokládat, že chod serveru bude přesně takový, jako býval v minulých letech, pouze pod novou značkou.