S tímhle nástrojem lze programovat s přímo integrovaným internetovým vyhledávačem

S tímhle nástrojem lze programovat s přímo integrovaným internetovým vyhledávačem

, /
S tímhle nástrojem lze programovat s přímo integrovaným internetovým vyhledávačem

Ne jeden programátor už se někdy pozastavil nad otázkou – proč vlastně musí neustále dohledávat nespočty navazujícíh informací nebo částí kódů na internetu a zbytečně si tak prodlužovat čas na dokončení práce. I při využití dvou oken nebo další plochy je to prostě omezení, které během jednoho pracovního dne může zabrat i několik hodin.

K vyřešení tohoto problému vznikl nástroj s názvem Kite, který přímo do vašeho editoru integruje vyhledávací funkce internetového prohlížeče a při psaní kódu v přehledném rozhraní nabízí rovnou navazující, vyhledané příkazy a funkce, které pravděpodobně budete chtít napsat. Zároveň je schopen opravovat základní chyby při přepisu.

Podívejte se, jak vypadá nejtenčí notebook světa od HP, který konkuruje Macbooku

Notebook byl v první řadě zkonstruován jako snadno přenosný počítač. Proto ani mnoho let po zrodu prvních laptopů...

Vyhledávané informace jsou pak zobrazeny přehledně v takovém formátu, aby neobsahovaly žádný balast kolem. To skvěle slouží především při čtení dlouhých dokumentací u integrace složitějších aplikací. Nástroj je momentálně schopen plného propojení s Terminalem a iTerm na OS X a dalšími editory jako Atom, Sublime Text, vim, emacs nebo PyCharm.

Kite prozatím běží ve své betaverzi a nedávno zabodoval na populárním Product Huntu jako jeden z nejvíce oblíbených projektů posledních měsíců. Pravděpodobně i proto zaujal několik zajímavých investorů, v čele se zakladateli PayPalu, Dropboxu, WordPressu nebo investory z SV Angel.