John Vanhara spouští novou a zjednodušenou službu na zakládání firem v USA

John Vanhara spouští novou a zjednodušenou službu na zakládání firem v USA

, /
John Vanhara spouští novou a zjednodušenou službu na zakládání firem v USA

Když v roce 2001 šel John Vanhara, kdysi ještě Jan Vaňhara, cestou ke svému štěstí v Americe, netušil, že se mu o jednu dekádu dále bude dařit tak, aby se dal považovat za jednoho z nejúspěšnějších Čechů v USA. Založil a prodal firmy jako XYZ Bikes, Shipito, které po 7 letech fungování odprodal za výrazně více než šestinásobek ročního zisku, nebo IncParadise na zakládání firem.

Ta byla vůbec jedna z prvních, kterou se mu podařilo dostat do fáze, kdy funguje samostatně a on sám se jí musí věnovat jen velmi minimálně. Nyní pod IncParadise spouští nový projekt s názvem IncNext, který by měl sloužit pro zjednodušené založení firmy v USA v několika krocích. Jednoduchá stránka popisuje hlavní výhody služby, co je součástí balíčku a porovnává ceny založení v jednotlivých státech USA.

Facebook spustil novou podobu „Like“, která zcela mění způsob reakce na příspěvky

Kolem října loňského roku si několik uživatelů na Facebooku všimlo, že má k dispozici zcela novou podobu...

Pak už si jen stačí vybrat název, doplnit několik potřebných údajů a během 2-3 dní máte firmu založenou. Součástí tohoto procesu je i ověření, zda již daná nebo podobná firma s vybraným názvem nefunguje a zároveň vytvoření jednoduchého loga. Jde tedy o řešení tzv. „vše v jednom“ a po jeho vyřízení můžete prakticky ihned začít fungovat.

V souvislosti s tím vyšla i delší dobu plánovaná kniha, tedy přesněji e-book, který slouží k lepšímu vysvětlení procesu, rozdílů mezi hlavními typy firem a výhod, případně nevýhod, založení firmy v určitých státech. Kniha je k dispozici ve formátu PDF s cenou nastavenou na 10 dolarech, tedy 240 korunách.

Foto: Shipito FB a JIC