Úklidový startup LidskáSíla.cz expanduje do Brna
, /

Úklidový startup LidskáSíla.cz expanduje do Brna

Úklidový startup LidskáSíla.cz expanduje do Brna

Český úklidový startup LidskáSíla.cz, který pomocí své platformy umožňuje komukoliv najít si pro svůj domov či kancelář ověřeného člověka na uklízení, rozšiřuje pole působnosti.

Projekt, který momentálně funguje v Praze, kde jeho služeb údajně dle slov provozovatelů využívá okolo 1 400 domácností  a 160 dam na úklid, totiž ode dneška začíná být aktivní i v Brně, kde bude v následujících 3 měsících fungovat prozatím v testovacím provozu.

Jedna z nejlepších emailových aplikací konečně míří na iPhone

Pokud patříte k uživatelům operačního systému Mac OS X, kteří řešili dilema s volbou vhodného emailového...

„Během prvních tří měsíců rozjedeme testovací provoz, a pokud se potvrdí, že v Brně je zájem o naše služby, budeme investovat do rozvoje,“ uvádí Robert Vojáček, ředitel a zakladatel LidskéSíly.cz.

Spoluzakladatelka služby Michaela Somolová k tomu dodává:

„Změny oproti Praze neplánujeme. Stejné zůstanou i ceny, které jsou férové vůči našim dámám. Dámy na úklid mají 110 korun na hodinu, což je nadprůměrné ohodnocení v tomto odvětví“.

Zákazníkům by jinak v této lokalitě mělo být podle provozovatelů k dispozici prozatím 20 ověřených dam na úklid, s tím že v celkových tržbách by projekt tento rok rád dosáhl na 50 milionů korun.

lidskasila