Známý rapper Snoop Dogg investoval do další úspěšné mobilní aplikace

Známý rapper Snoop Dogg investoval do další úspěšné mobilní aplikace

, /
Známý rapper Snoop Dogg investoval do další úspěšné mobilní aplikace

Nespočet celebrit nemá o peníze nouzi a hledá všemožné způsoby, jak je znovu rozmnožit nebo pomoci ostatním. V posledních letech se hodně z nich začalo zaměřovat na investice do startupů nebo tvorbu vlastních aplikací, mezi kterými v úspěšnosti a výdělcích jasně vede na něžné pohlaví orientovaná hra Kim Kardashian: Hollywood, která ke konci předminulého roku ohlásila příjmy ve stovkách milionů dolarů.

Další z úspěšných investorů, převážně do herních služeb a aplikací je známý rapper Snoop Dogg, který se mimo svojí hudbu orientuje už nespočet let i na business, který mimo investic rozšířily i speciální vaporizéry, které prodává pod značkou G Pen za zhruba 2000 Kč. Snoop Dogg navíc včera pro TechCrunch potvrdil, že se stal součástí další seed investice.

Česká iOS aplikace Laundry Day druhou nejlepší na Product Hunt

Přesně před měsícem jsme vám poprvé představili šikovnou mobilní appku Laundry Day od českého vývojáře Jana...

Konkrétně do sportovní chatovací aplikace GameOn, společně s dvěma bývalými hráči amerického fotbalu. Snoop Dogg se totiž netají tím, že je vášnivým fanouškem Pittsburg Steelers, týmu NFL, a zároveň pravidelným hráčem na konzoli Xbox One. Podle jeho slov se s ním tak mohou přímo fanoušci v chatovací aplikaci v rámci vybraných zápasů přímo spojit.

Aplikace je dostupná zdarma pro obě majoritní platformy a v rámci chatu funguje velmi podobně jako například WhatsApp. Uživatelé si mohou vybrat své oblíbené týmy a mezi svými přáteli nebo i neznámými uživateli chatovat. GameOn má podle slov jeho CEO, Alexe Beckmana, více než 100 tisíc registrovaných uživatelů a věří, že se stane jednou z majoritních komunikačních platforem pro sportovní události.

Foto: SnoopDogg.com