Díky téhle chytré aplikaci už nebudete muset sami vyhledávat letenky a ubytování

Díky téhle chytré aplikaci už nebudete muset sami vyhledávat letenky a ubytování

, /
Díky téhle chytré aplikaci už nebudete muset sami vyhledávat letenky a ubytování

Časté cestování po konferencích, schůzkách a dalších místech je pro spoustu lidí nejen fyzicky, ale i časově náročná věc, a tak se snaží snížit čas potřebný k čemukoliv na minimum. To platí i o rezervaci samotných letenek nebo hotelů, čímž chce většinou člověk trávit co nejméně času – nemluvě o tom, když je potřeba takovou věc rozplánovat v rámci firmy pro několik desítek lidí.

Automatizaci bookingu nabízí už mnoho služeb, ale jen nepatrná hrstka z nich umí řešit pokročilé požadavky, vyhledávat možnosti úspory na ubytování nebo letenkách a to vše na základě prostého požadavku, který pošlete v jedné krátké zprávě. Služba Hyper, která funguje zdarma v rámci mobilní aplikace, tohle vše umí – a protože se nelze spoléhat jen na automatizované nástroje, je část jejích vyhledávání kontrolovaná reálným člověkem.

Facebook přidává novou funkci založenou na umělé inteligenci, která umí myslet a plnit úkoly

Facebook přichází s další killer funkcí, kterou chce konkurovat všem osobním asistentům, které fungují na...

Na základě toho se podle slov TheNextWeb dokáže Hyper učit, jak zareagovat v určitých situacích, se kterými si běžně automatizace neporadí. Například pokud potřebuje uživatel zabookovat letenky tak, aby v určitou hodinu vystoupil na jednom letišti a za 6 hodin později letět z letiště na druhé straně města. Nebo možnosti levných upgradů na vybraných letech, které aplikace dokáže sama nabídnout.

A zatímco je aplikace pro běžné uživatele zcela zdarma, snaží se cílit na korporátní klienty, které zpoplatňuje 20 dolary za uživatele za měsíc a na oplátku nabízí 24/7 služby, které jsou dostupné ve všech časových zónách a umí reagovat maximálně do 10 minut a pro zodpovědného člověka ve firmě nabízí i přehledné reporty a možnosti ovládat cestu v rámci celého týmu. Za 5 dolarů měsíčně navíc k tomu zvládne pokročilý reporting a propojení s finančním systémem pro hlídání nákladů.

V jisté slova smyslu funguje Hyper podobně jako třeba Siri nebo chystaný inteligentní messenger „M“ od Facebooku, kterému jsme věnovali celý článek.

Aplikaci lze stáhnout pro iOS na tomto odkazu.