Česká investiční skupina Miton spouští nový projekt Lavito.cz
, /

Česká investiční skupina Miton spouští nový projekt Lavito.cz

Česká investiční skupina Miton spouští nový projekt Lavito.cz

Investiční skupina Miton, která v České republice stála u zrodu internetových firem jako Slevomat, Damejidlo, Restu, Rohlik.cz, Skrz, Twisto nebo Heureka, rozšiřuje své portfolio o další nový projekt. Jmenuje se Lavito.cz a cílí na všechny milovníky zdraví, krásy, péče o tělo a relaxace, tím, že jim umožní objednat a zaplatit si všechny služby na jednom místě a online.

„Věříme tomu, že mít rád sám sebe a být se sebou spokojený je základem všeho. Lavito.cz je koncipované tak, aby si na něm i ten, kdo má jen málo času, mohl kdykoli rezervovat například nejbližší saunu nebo holiče, který má právě volno. Naším cílem je, aby zákazníci měli přehled o kapacitě a dostupnosti každého poskytovatele služeb,“ říká Petr Bartoš, ředitel Lavito.cz.

Investiční skupina Miton vkládá peníze do českého nanotechnologického projektu

Původem malá firmička z Jablonce nad Nisou, která se věnuje pečlivě plánovaným investicím převážně do...

Hned od začátku se pak Miton nesoustředí pouze na český trh, nýbrž i zahraničí, jelikož projekt, který je tvořen primárně pro využití v chytrých telefonech, souběžně s českou verzí odstartuje i v Polsku na adrese Lavito.pl. Ambice projektu pak rozhodně nejsou malé. Jen v případě české verze je v plánu příští rok prodávat služby za desítky milionů korun, s tím, že do konce března 2016 má projekt ambice získat 1 000 smluvních partnerů a 30 000 stálých zákazníků.

„Baví nás stavět firmy úplně od začátku. Stále hledáme nové příležitosti a také talentované, pracovité lidi, kteří něco umí a mají chuť podílet se na projektech, které mění zavedená pravidla a nabízejí zákazníkům služby a zboží pohodlněji, výhodněji, s výbornou péčí,“ říká Tomáš Matějček, jeden ze šestice partnerů Mitonu.

lavito