Pebble Time Round: nejlepší a nejhezčí chytré hodinky současnosti?

Společnost Pebble Technology, vyrábějící chytré hodinky Pebble, vám asi není třeba představovat. Tahle firma totiž na tento stále velmi mladý trh vtrhla před lety jako uragán a během relativně krátké chvíle se zařadila mezi nejvýraznější značky v celém oboru. Například na Kickstarteru na jaře tohoto roku pak pro svůj tehdy nejnovější model hodinek Pebble Time, dokázala od uživatelů získat neuvěřitelných 20,338,986 dolarů v přepočtu tedy 495 milionů Kč.

apple-11

Přečtěte si takéPodívejte se na nový design Apple obchodů, na kterém se podílel samotný Jony Ive

Nyní Pebble přichází s další novinku s názvem Pebble Time Round, které k tradiční výbavě obsahující: aplikace, notifikace (např. zprávy, kalendář, příchozí hovory) nebo barevný a úsporný e-paper displej, přidává především povedený design, což je věc, která bývala dříve hodinkám Pebble velmi vyčítána, a to proto, že vizuálně působily jako staré digitálky z devadesátých let.

Proto se v Pebble rozhodli k radikální kroku a svůj nejnovější model osadili elegantním kulatým rámečkem a z Pebble zároveň udělali nejlehčí (28g) a nejužší ( 7.5mm) chytré hodinky na trhu.

Nabito za 15 minut

Dalším velkým lákadlem je samozřejmě baterie. Ta při standardním používání vydrží 2 dny, s tím, že doba nabití pro plné jednodenní použití se pohybuje okolo 15 minut. Co se barev týče, k dispozici bude černá, stříbrná a „rose gold“, kterou můžete znát například z nedávno představeného iPhonu 6s.

A přijatelná je i cena, která vychazí na 249,99 dolarů, přibližně 6 tisíc Kč. Do prodeje by pak zařízení v Evropě mělo zamířit už počátkem příštího roku.

Mimochodem, veděli jste, že hodinek Pebble už se celosvětově prodalo více než jeden milion?

pebble-2

pebble-4

pebble-5

Zakladatel CzechCrunche, fanoušek technologií, cestování a architektury.