NetBrokers Holding stojící za ePojisteni.cz vstupuje do dalšího projektu na Slovensku

NetBrokers Holding stojící za ePojisteni.cz vstupuje do dalšího projektu na Slovensku

, /
NetBrokers Holding stojící za ePojisteni.cz vstupuje do dalšího projektu na Slovensku

Skupina NetBrokers Holding, kterou vedou podnikatelé Dušan Šenkypl a Jan Barta, je ceněna na vyšší stovky milionů korun a dále posiluje svojí pozici nákupem další společnosti Superpoistenie s.r.o., pod kterou spadá největší online porovnávač a prodejce pojištění na Slovensku.

Nová entita se tak zařadí k již vlastněným projektům jako je u nás největší server na prodej pojištění ePojisteni.cz, slevový portál SlevyDnes.cz, Slevin.cz nebo porovnávač tarifů Tarifomat.cz a Tarifomat.sk. Slovenský projekt vznikl v roce 2007 a za tu dobu podle oficiální zprávy zprostředkoval bezmála 150 tisíc pojistných smluv z 2 milionů porovnávaných vyhledávání.

Dušan Šenkypl, Jan Barta a spol. koupili další internetový projekt

V prosinci loňského roku proběhla českým internetem zpráva, že NetBrokers Holding, do kterého spadá například...

Celá akvizice je součástí dlouhodobě plánované zahraniční expanze, kterou NetBrokers Holding se svými projekty chystal. Částka, která byla za nově vlastněnou firmu vyplacena ale zůstává neznámou. V holdingu stále drží většinové podíly Dušan Šenkypl, fungující jako CEO, a Jan Barta. Minoritními akcionáři jsou poté společnost Spread Capital SE a David Holý.

Šenkypl k transakci dodává:

„Slovenský trh vnímáme jako logické místo pro expanzi NetBroker Holding a oblast online prodeje pojištění je ta, kde máme nejhlubší know how. Věříme, že během velmi krátké doby budeme schopni obohatit nabídku produktů a zejména úrovně služeb a ukážeme statisícům slovenských uživatelů, že Superpoistenie.sk je nejlepší místo pro výběr a nákup kvalitního pojištění poskytujícím zároveň nadstandardní servis.“