Tenhle nový startup se chce stát Airbnb pro létající drony
, /

Tenhle nový startup se chce stát Airbnb pro létající drony

Tenhle nový startup se chce stát Airbnb pro létající drony

Všemožných klonů či variant oblíbeného portálu Airbnb, který spojuje majitele nemovitostí s uživateli hledajícími krátkodobé pronájmy kdekoliv po světě za co nejvýhodnější cenu, je plný internet. Máme tu například Airbnb pro psy: DogVacay, či jeho českou variantu Doginni, Airbnb pro půjčování lodí: BoatBound a desítky dalších.

Potvrzeno! Airbnb získává obří investici a stává se třetím nejhodnotnějším startupem na světě

Už nějaký ten pátek se v internetových kuloárech mluvilo o nové, plánované investici pro ubytovací portál Airbnb,...

Nejnovějším přírůstkem do podobné řady projektů je nyní startup s názvem Droners, který se jak už z názvu asi tušíte, snaží využít aktuální mánie okolo dronů a umožnuje komukoliv nechat si pořídit profesionální video právě z tohoto létajícího zařízení a to ať už jde o záběry z párty, ze sportovních aktivit (například surfování), svatby, cestování a podobně. Lidem, kteří naopak dron vlastní a sami s ním profesionálně létají, portál umožnuje tyto služby ostatním nabízet a slusně si tak přivydělat.

Vše funguje na jednoduchém principu, kdy si vytvoříte standardní uživatelský účet a následně už jen odešlete poptávku, popisující, o jaké video vlastně máte zájem. Jakmile dojde ke schválení poptávky, začnou vám následně chodit jednotlivé nabídky od profesionálních dron pilotů.

Více už prozradí tyto dvě ukázky, aneb i taková videa lze díky Droners pořídit:

drony