Tahle aplikace vám přesně ukáže, v jaké fázi dne jste nejvíce produktivní

Tahle aplikace vám přesně ukáže, v jaké fázi dne jste nejvíce produktivní

, /
Tahle aplikace vám přesně ukáže, v jaké fázi dne jste nejvíce produktivní

Přesně poměřit, kdy je náš mozek nejproduktivnější a kdy je naopak lepší trochu vypnout, může být z laického pohledu hodně složitou záležitostí – proto se tvůrci z Hungry Mind Lab, finančně podpořeni British Academy, rozhodli, že to změní. Vytvořili mobilní aplikaci moo-Q, která funguje na principu měření reakcí, paměti a dalších aspektů v různých částech dne.

Po registraci si vyberete, kdy by se měla zhruba aplikace připomenout a po zaznění zvukového signálu dokončíte několik jednoduchých kroků v testu, které se ptají na aktuální náladu nebo testují paměť a logiku. Po pěti úspěšných testech dokáže aplikace generovat relevantní statistiky. To vše v přehledné formě a prozatím zcela zdarma.

Flits screens

Nová mobilní aplikace si chce podmanit Prahu a řekne vám, kde to večer žije

Už v průběhu září budete moci v reálném čase zjistit, jaká je zrovna atmosféra na hudebních akcích, kolik lidí...

Aplikace a výsledky statistik kromě všeho slouží i pro vědecké účely nebo pro speciální výzvy, ve které se uživatel snaží překonat výsledky zobrazené na moo-Q Challenge, kde může vyhrát symbolických 50 liber. Tak jako tak je příjemné zjistit, jak náš mozek funguje a podle toho optimalizovat spánkový i pracovní režim.

Download: iOS

Foto: Placeit