Tenhle startup vám za 20 dolarů umožní zeptat se TOP investorů úplně na cokoliv

Tenhle startup vám za 20 dolarů umožní zeptat se TOP investorů úplně na cokoliv

, /
Tenhle startup vám za 20 dolarů umožní zeptat se TOP investorů úplně na cokoliv

Advice.vc je nový projekt, který před několika dny velmi zabodoval na populárním portále ProductHunt, když získal od komunity přes 700 hlasů a stal se jedním z nejpopulárnějších produktů poslední doby.

V principu nabízí to, že za 20 dolarů vám umožní položit otázku ohledně vašeho byznysu TOP investorovi z oboru, ve kterém působíte nebo který vás zajímá. A to úplně anonymně. Vybírat můžete z kategorií jako finance, móda, cestování, růst, vývoj, zdraví, energie nebo například crowdfunding.

Instagram dnes nasadil jednu z nejdůležitějších funkcí ve své historii

Instagram, za který Facebook v roce 2012 zaplatil 1 miliardu amerických dolarů, si na dnešek přichystal novinku,...

Jakmile otázku položíte a provedete přes platební kartu platbu, portál vás napojí na vybraného investora, od kterého následně dostanete radu.

Dobře, ale s jakými investory Advice.vc spolupracuje?

Logicky se nabízí otázka, s jakými investory momentálně projekt spolupracuje, jinými slovy zda jsou dostatečně kvalitní a schopni opravdu poradit. To by neměl být problém, jelikož v tuto chvíli má Advice.vc podle všeho navázanou spolupráci s investory z fondů August Capital, Felicis Ventures, Ludlow Ventures, Bloomberg Beta, Transmedia Capital, Promus Ventures, Middleland Capital, Angel Investors a Serial Founders.

A to nejlepší? Část vaší útraty putuje na charitativní projekty v podobě: Code For America, Girls Who Code, Watsi a Newstory.

advice