Populární internetová televize DVTV na portálu Startovač.cz vybrala přes 2 miliony Kč

Před necelým měsícem odstartovala populární internetová televize DVTV crowdfundingovou kampaň na portálu Startovač, jejímž cílem bylo vybrat od fanoušků dostatek finančních prostředků na rozšíření redakce a aktivit například v podobě internetového magazínu DVTVinterview nebo plánovaných podcastů.

„Chceme točit víc rozhovorů, chceme dělat speciální projekty v regionech, chceme točit předvolební debaty. Díky vám budeme moct investovat do rozvoje DVTV – náročnější projekty, víc obsahu, to vše si vyžaduje i kvalitnější přípravu a rešerše. A jeden moderátor tohle všechno sám zvládnout nemůže. Abychom mohli vytvářet nekompromisní a věcně podložený obsah, rozšíříme tým spolupracovníků, ideálně tak dáme šanci mladým novinářům, aby mohli získat praxi v zavedené redakci. Za vaše peníze dostanete i archiv podcastů našich rozhovorů a debat i jejich přepisy. Budete tak mít možnost poslouchat nás v autě, cestou do práce, v MHD i při sportu, nebo odpočinku. To vše offline a s minimálními nároky na přenos dat“, popisoval tým DVTV důvody, proč se rozhodl pro spuštění crowdfundingové kampaně na portálu Startovač

taxiduel

Přečtěte si takéLiftago vs AAA Radiotaxi u Martina Veselovského

Ačkoliv kampaň oficiálně končí až zítra, už teď je jasné, že se bude jednat o na české poměry obrovský úspěch. Původním plánem týmu okolo moderátora Martina Veselovského a moderátorky Daniely Drtinové, totiž bylo od uživatelů získat 750 000 Kč. Tuto metu se však nakonec podařilo překonat během pouhých dvou dnů a bylo tedy jasné, že se finální vybraná částka bude pohybovat v jiných řádech.

A tak se taky stalo, jelikož DVTV se nakonec podařilo od zhruba 2 150 uživatelů vybrat přes 2 miliony Kč, přesněji řečeno 2 032 527 Kč. Kampaň můžete stále podpořit zde.

Zakladatel CzechCrunche, fanoušek technologií, cestování a architektury.

CC25

CzechCrunch News

Nenechte si utéct zásadní zprávy

Přihlaste se k pravidelnému odběru novinek ze světa byznysu a startupů.