Netflix potají testuje nový design pro webové rozhraní

Netflix potají testuje nový design pro webové rozhraní

, /
Netflix potají testuje nový design pro webové rozhraní

Několika šťastlivcům, kteří používají pravidelně Netflix, se dnes v jeho webové podobě objevila zásadní změna. Pro určité procento uživatelů byla spuštěna testovací verze nového designu, který podstatně mění jak homepage, tak prohlížení detailů o filmech a seriálech.

V původní verzi bylo nutné složitě každý titul proklikávat, aby se uživatel dostal k detailům a případnému spuštění nebo uložení do sledovaných. Nyní vše funguje plynule, bez nového načítání a s moderním nádechem, jehož vytvoření trvalo Netflixu pěknou řádku měsíců. Možná i proto je pozice Senior UI Web Developera jedna z nejlépe placených ve firmě.

Prima chystá konkurenci pro mega úspěšný Netflix

Příchod filmové streamovací služby Netflix do České republiky se neodvratně blíží, což samozřejmě nutí...

netflix1.0.0

Webové rozhraní tak jde naproti pěkně vyvedené mobilní a tabletové aplikaci. Zatím ale nebylo potvrzeno, že je nový design oficiálně v testovacím procesu a kdy by se mohl objevit u všech placených zákazníků, informuje TheVerge.

Jedno je ale jisté, zákazníci z Česka se bez VPN prozatím Netflixu nedočkají a my jen s napětím doufáme, že se vyplní předpovědi pro start v České republice v průběhu příštího roku, jak jsme informovali nedávno. U nás je tedy v zásadě mezi „konkurencí“ pouze O2TV nebo HBO Go, jehož odnož HBO Now s větším množstvím produkce není zatím pro ČR dostupná.

netflix2.0