Čeští STRV hostují akci, kde poradí, jak na Silicon Valley

Čeští STRV hostují akci, kde poradí, jak na Silicon Valley

, /
Čeští STRV hostují akci, kde poradí, jak na Silicon Valley

Uspět v Silicon Valley a jeho okolí, je po dlouhá léta snem snad každého technolického startupu. Od převedení prvotní idei až po reálnou exekuci je ale cesta dlouhá a samotný produkt nestačí – musíte ho umět i dobře prodat!

Čeští STRV chystají hackathon plný hvězd ze Silicon Valley zaměřený na Apple Watch

Zatímco miliony zákazníků netrpělivě vyčkávají, až se objeví nové Apple Watch na pultech, developeři pomalu...

Americký trh má kromě všeho svá specifika a ty se vám budou snažit popsat zakladatelé STRV – Lubo Smid a David Semerád, na připravované akci s názvem Silicon Valley Success Series, která se bude konat 26.3.2015 od 18 hodin v prostorách jejich kanceláře u Slovanského domu

Zjistíte nejen jak to funguje v USA, ale i jak probíhají eventy jako TechCrunch Distrupt. Mimo jiné se objeví Czech ICT Incubator, který do Silicon Valley posílá dva nadějné startupy – RealPad a Manta Tools, nebo úspěšný podnikatel Chris Burry, kterému se podařilo vybudovat miliardovou společnost.

Právě Chris pomůže začínajícím startupům „ohodnotit“ jejich pitch, který se pro ně může stát klíčovým, i když třeba nemají produkt ještě v pokročilé fázi. Jelikož je akce i prezentace zdarma, je to určitě zajímavá příležitost, jak se opět posunout dál.

PŘIHLÁŠKA ZDE