Český startup LidskaSila.cz chce být Heurekou pro služby

Český internet už za pár týdnů rozšíří další zajímavá platforma. A ambice nemá určitě malé. LidskaSila.cz, jak se tento připravovaný projekt jmenuje, by se totiž dle vlastních slov rád stal „Heurekou pro služby“. Jak? Po vzoru čtveřice v USA veleúspěšných startupů: Thumbtack, Handy.com, a Homeyjoy, nabídne uživatelům možnost, objednat si od ověřených lidí provedení služby/činnosti se kterou potřebují pomoct.

V průběhu launche se bude jednat hlavně o uklízení (v současnosti je podle autorů projektu připraveno 40 ověřených dam na úklid), hlídání dětí/psů, které postupně doplní také možnost objednat si fitness trenéra, malíře nebo třeba vizážistu.

Screen Shot 2015-02-18 at 17.23.26

Přečtěte si takéČeský startup RiteTag dosáhl 30 000 uživatelů a objevil se v americkém Forbesu

Projekt je zatím nastavený na dodání dané služby na následující den. V krátkodobém horizontu je však podle spoluzakladatele projektu Roberta Vojáčka v plánu základní služby doručit uživatelům maximálně do 3 hodin. To vše jednoduše online, placeno kartou.

Bude zajímavé sledovat, jak český trh projekt tohoto typu přijme. Každopádně detailnější rozhovor se zakladateli očekávejte už brzy.

Spoluzakladatel CzechCrunche, nadšenec do byznysu, designu, kryptoměn, cestování a nejrůznějších technologií.