České Cleevio vyvinulo appku, která půjde proti mega populárnímu Tinderu

České Cleevio vyvinulo appku, která půjde proti mega populárnímu Tinderu

, /
České Cleevio vyvinulo appku, která půjde proti mega populárnímu Tinderu

Cleevio je česká firma mladých vývojářů, která má za sebou populární aplikace jako Spendee nebo Taasky. Jejich nejnovější počin z pohledu developmentu je založený na principu Tinderu, tentokrát ale pro skupinové seznamování s názvem Crewmix.

Zvláštní cenová politika Tinderu po vypuštění Tinder Plus

Tinder, dnes takřka dominantní seznamovací aplikace, se v dlouhodobém spektru vykašlal na kontextové reklamy a šel...

Ten je založen na principu, kdy chce skupinka lidí potkat na večer nebo třeba oběd skupinu dalších lidí a pokud vzájemně projeví sympatie, je z toho podobné spojení jako na Tinderu. Služba je momentálně v betaverzi, ale už nyní jí můžete stahovat ZDE. Aktuálně pouze pro iOS platformu.

crewmix

Podle tvůrců je prý v Silicon Valley po podobné aplikaci poptávka. Obecně se ale dá říct, že existuje nespočet konkurenčních a již zaběhlých projektů a prosadit novou seznamovací aplikaci chce spoustu trpělivosti. Na podobném principu funguje totiž například Grouper, který zaznamenal z původní idei raketový růst.

Pokud bychom měli za nás odhadnout budoucnost Crewmixu, tak vsadíme, že se během několika měsíců dočká mírné popularity a poté úpadku do zapomnění. Konkurence reaguje velmi rychle a pokud skupiny začnou mít rozumný úspěch, implementuje je přímo Tinder, který nad tím v minulosti uvažoval.