Čeští STRV otevírají kanceláře v Los Angeles

Čeští STRV otevírají kanceláře v Los Angeles

, /
Čeští STRV otevírají kanceláře v Los Angeles

Po postupném oťukávání San Francisca a New Yorku, čeští STRV  brzy otevřou pobočku v už třetím americkém městě – Los Angeles. Co je cílem nového officu v jižnější části Kalifornie, který konec konců není zase tak daleko od San Francisca?

Poslat zaměstnance do San Fransisca se českým STRV vyplatilo

Před měsícem se rozhodl poslat 10 ze svých zaměstnanců  do San Francisca. Oznámil jim, kdy se mají sbalit a co...

 Jirka Jaroš ze STRV to komentuje vlastními slovy:

Od klientů máme zpětnou vazbu takovou, že ten model spolupráce s námi je unikátní. Právě díky schopnosti být hned k dispozici. I když je L.A. a San Francisco blízko, je lepší strávit těch pár hodin briefem s vývojářema, než ho trávit v letadle. Hlavně pokud jde o velké klienty, tam to platí dvojnásob. Máme tak možnost jít na schůzku rovnou s návrhem nebo i prototypem.

A když nás namísto startupů ze San Francisca začaly oslovovat větší firmy z Los Angeles, bylo to nejrozumnější řešení se přestěhovat.

Lubo Smid, co-founder, mě ujistil, že v San Franciscu budeme bez problémů fungovat i dál. Budou tam s Davidem Semerádem trávit alespoň týden měsíčně, s tím, že postupně tam přesuneme dalšího člověka.

Zároveň dodává:

Kancl už běží. Kluci už tam měli rozjednáno dost zakázek na to, aby se hned pustili do práce. Navíc jsme v tomhle dost flexibilní a zvyklý na pohyb.