iPhone 6 oficiálně v Česku již za 11 dní. Jaká bude cena?

iPhone 6 oficiálně v Česku již za 11 dní. Jaká bude cena?

, /
iPhone 6 oficiálně v Česku již za 11 dní. Jaká bude cena?

Dnes vydal Apple oficiální zprávu, ve které informuje, že se blíží příchod iPhone 6 a iPhone 6 Plus na zbývající trhy. Začne to opět Čínou, kde se objeví již za 4 dny, my se ovšem dočkáme až příští pátek. Věřte, že spousta onanistů si právě běží pro stany, aby mohli od víkendu čekat nekonečné fronty s párkem v ruce před každým obchodem v zemi, kde se bude nabízet hned od půlnoci.

Například v Číně se od minulého pátku, kdy byl spuštěn předprodej, prodalo na 20 milionů kusů, takže se bude muset Apple ve výrobě pěkně otáčet.

Apple prodal rekordních 10 miliónů nových iPhonů za první víkend

Každý rok, když Apple představí nový iPhone, experti ihned předpovídají, že právě letos prodá menší...

Oficiálně nepadla žádná informace o dostupnosti, může se tedy stát, že jako v Německu bude velmi brzy vyprodáno a na další vlnu si budou muset zákazníci počkat minimálně o týden déle, což způsobí nejeden infarkt.

Neznámá je i cena, ovšem podle naší křišťálové koule v kombinaci s několika algoritmy odhadujeme cenu základní, nedotované 16GB verze iPhonu 6 na 18 390 Kč, iPhone 6 Plus by neměl přesáhnout 21 tisíc. Jakmile se uráčí Apple aktualizovat český Store, budeme cenu okamžitě reflektovat.

Foto: Kārlis Dambrāns / Flickr.com