Product Hunt roste jako z vody a s ním i startupy, které se na něj dostanou

Product Hunt roste jako z vody a s ním i startupy, které se na něj dostanou

, /
Product Hunt roste jako z vody a s ním i startupy, které se na něj dostanou

Pokud alespoň po oku sledujete dění na zahraniční tech scéně, nemohl vaší pozornosti uniknout celkem nový počin s názvem Product Hunt. Tenhle komunitní katalog zajímavých produktů, startupů a aplikací, který prošel kalifornským YCombinatorem, se během několika málo týdnů stal v podstatě hvězdou Silicon Valley a roste ďábelským tempem.

Tým okolo zakladatele portálu Ryana Hoovera  Product Hunt neustále vylepšuje a představuje jednu novinku za novinkou. Tou aktuální je jednak vydaná aplikace pro iOS a jednak získaná investice ve výši 1 milionů dolarů. A sestava investorů to je opravdu hvězdná. Najdete mezi nimi například Google Ventures, Greylock Discovery Fund, SV Angel, investiční fond Ashtona Kutchera a samozřejmě již zmíněný YCombinator.

Jak se daří brněnskému startupu Tripomatic? Obrat tento rok dosáhne 10 milionů Kč

Je tomu zhruba 2 měsíce, co jsme si na CzechCrunchi představili novou verzi cestovatelského portálu Tripomatic, který...

Každopádně, to nejlepší na ProductHunt? Opravdu funguje, o čemž jsem se osobně přesvědčil třeba i já, když se jeden z našich nedávno spuštěných produktů dostal do TOP3. A protože mě Ryan požádal o sepsání reportu mapujícím, co něco takového udělá v reálu s čísly, konverzemi a emailovou schránkou :)), přinesu samozřejmě brzy i přeloženou verzi pro CzechCrunch.