Něco málo o listopadové CzechCrunch akci

Kdo pravidelně sleduje náš Facebook, pravděpodobně zaregistroval zmíňku o plánované, podzimní CzechCrunch akci. Protože se v tomhle smyslu jedná v podstatě o naši premiéru, dlouho jsme zvažovali jak to celé vlastně pojmout. Postupem času jsme s Robinem dospěli k názoru, že klasických konferencí/akcí bylo v poslední době docela dost a proto to celé vezmeme trochu jinak.

Přestože je spousta věcí ještě v jednání a bude se toho spoustu určitě ještě měnit, uz teď můžeme nastínit něco málo z celkového konceptu. Vize je jasná: žádné dlouhé přednášky a žádná angličtina. Chceme se pokusit vytvořit neformální prostředí a hlavně hodně interaktivní diskuzi mezi československým publikem + hosty a razíme názor, že angličtina v tomhle pořád můžeme fungovat jako velká překážka, byť si to ne každý chce úplně přiznat. Proto celá akce proběhne v češtině, s tím, že hlavním programem budou dva diskuzní panely, s na české poměry hvězdným obsazením a stejně tak i hvězdným moderátorem. Můžeme prozradit, že diskutovat budou například Tomáš Čupr (Slevomat, Damejidlo.cz, Rohlik.cz), Jakub Havrlant (Rockaway) nebo Robin Raszka (Tapmates, Beyond, CzechCrunch), ke kterým se přidají ještě 4 další zajímavá, zatím ale oficiálně nepotvrzená jména z československé tech scény. Pokud vše klapne jak má, diskuzi a ega pak bude kočírovat například Petr Skočdopole, kterého většina z vás zná především jako moderátora MotejlekTV. Akci, jejíž součástí bude i páka a náš speciální startup kvíz :)), zakončí networking a afterpárty, která se opět ponese tak trochu v jiném duchu, tedy přesně ve stylu CzechCrunche.

Hlavním partnerem je jinak investiční skupina Rockaway, které tímto moc děkujeme. Více informací, včetně přesného místa a data konání (Praha), očekávejte už VELMI brzy…

Zakladatel CzechCrunche, velký fanoušek technologií, cestování a architektury.

CzechCrunch News

Nenechte si utéct zásadní zprávy!

Přihlašte se k pravidelnému odběru novinek ze světa technologií a startupů.