Kim Kardashian válcuje App Store svojí iOS hrou

Kim Kardashian válcuje App Store svojí iOS hrou

, /
Kim Kardashian válcuje App Store svojí iOS hrou

Světově známá celebrita, byznysmenka, modelka, herečka a fashion designérka Kim Kardashian toho ve svém věku (34) stíhá opravdu hodně. Když pomineme všechny její hvězdné manýry a neméně známého manžela Kanyeho Westa, tak je tu něco co zaujme i kluky a holky od počítačů.  Kim se rozhodla zainvestovat a nedávno vydat díky svému gigantickému kapitálu tekoucímu z rodinného konglomerátu zahrnující módní kolekce oblečení, parfémy, televizní produkci, potravinářský průmysl a další svou novou iOS hru s názvem Kim Kardashian: Hollywood.

Čeští Strive o aplikaci pro Geekatoo, které právě naraisovalo 1,7 milionů dolarů

Americký startup Geekato, který si podobně jako například AngelCam Petra Ocáska prošel kalifornským akcelerátorem...

Kim bezpochyby umí dobře zobchodovat své jméno a rozhodla se toho plně využít. Aplikace na Appstore během několika dní začla bourat žebříček nejstahovanějších her, kdy už v prvním týdnu vydělala přibližně 1,6 milionu dolarů. Informace zveřejnilo studio Glu Mobile stojící za samotným vývojem.

Výsledky, kterých hra pro letošní rok dle analytiků docílí, se odhadují až na 200 milionů dolarů což při podílů Kim s 45% brzy zastíní všechen ostatní byznys celé rodiny dohromady.

Model appky je jinak jednoduchý, tj. dát lidem ochutnat pravý american dream….to, co pravděpodobně nikdy mít nebudou a pomáhá tomu nespočet in-app purchases za které Vám občas osobně poděkuje samotná Kim, která svou postavu samozřejmě i nadabovala. No a když ji odmítnete, tak Vás na chvílí přestane obtěžovat…po čase se ale vrátí se smutnou zprávou, že pokud nezaplatíte, tak Vás nepustí dál. To je typický model dojných krav mezi hrami, obdobně ostatně fungují například Candy Crush nebo Clash of Clans.

Otestovat tenhle výtvor můžete zde.