Airbnb vás nechá přespat v obchodě IKEA

Kdo někdy nakupoval v obchodě Ikea jistě ví, že pokojoví designeři nenechají nic náhodě a tak jsou ukázkové prostory ložnic a obývacích pokojů čím dál více lákavější a přímo svádí k posezení, nebo malé siestě.

Toho se aktuálně snaží využít tým služby Airbnb, která se specializuje na zprostředkování krátkodobých pronájmů bytů od cizích osob. Jedná se o promo akci celosvětově oblíbené skandinávské značky Ikea založenou Ingvarem Kampradem v roce 1943.

2

Přečtěte si takéJak začalo a následně uspělo Airbnb, jehož hodnota se dnes odhaduje na 10 miliard dolarů?

Šedohnědá postel HEMNES, tyrkysový kuchyňský vozík RÅSKOG a povlak na polštář BJÖRNLOKA RAND __20143_cosl01a_01_PE406132
20141_cosl08a_01_PE374604

K pronájmu jsou zatím k dispozici pouze 3 pokoje zařízené v odlišných stylech a v současnosti je možná rezervace pouze v Sydney v Austrálii, kde za noc zaplatíte 12 australských dolarů a to včetně snídaně z proslulé Ikea jídelny.

Tato suma je defakto pouze manipulační poplatek pro Airbnb, samotný pobyt v obchodním domě je zcela zdarma, avšak nedostane se na každého. Jedná se totiž o soutěž, která se koná 31.srpna.

Jediná nevýhoda této propagační akce je ta, že rezervací pokoje přes noc souhlasíte s podmínkami, které informují o možné přítomnosti médií a fotografů. To se určitě nebude líbit hlavně aktivnějším párům.

foto: Ikea

Rád píše o technologiích

CzechCrunch Express

Nenechte si utéct zásadní zprávy

Přihlašte se k pravidelnému odběru novinek ze světa byznysu a startupů.